Kuchnia+ – koniec z brakiem kulinarnych pomysłów

Wielu miłośników dobrego jedzenia chwali sobie kanał telewizyjny Kuchnia+, na antenie którego każdego dnia można znaleźć wiele ciekawych kuchennych inspiracji. Jeszcze do niedawna podawany w telewizji przepis kulinarny, który nam się podobał,trzeba było spisywać na kartkę. Na szczęście w Google Play pojawił się program Kuchnia+ umożliwiający nam zapoznanie się z treścią większości przepisów prezentowanych na antenie wspomnianego już przez nas kanału dla fanów dobrej – i co najważniejsze – smacznej kuchni.

Wiemy, że początek tego wpisu brzmiał nieco jak reklama. Możecie być jednak spokojni, nie zamierzamy w żaden sposób reklamować samego kanału telewizyjnego Kuchnia+. Po prostu spodobała nam się stworzona dla jego widzów aplikacja, w której dosłownie każdy może znaleźć przepis na idealne dla siebie danie.I to właśnie na cechach wspomnianej przez nas aplikacji skupimy się w dalszej części wpisu.

Jak już zapewne większość z Was się domyśliła, Kuchnia+ to swego rodzaju mobilna książka kucharska, w której użytkownik smartfona w dowolnym dla siebie momencie może zapoznać się z przepisem na wybrane przez siebie danie.

Jeśli chodzi o ilość przepisów zamieszczonych w aplikacji, to na pewno nie ma co narzekać. Można śmiało powiedzieć, że jest ich tyle, że nawet najbardziej wybredny miłośnik kuchni znajdzie coś dla siebie. A żeby wybór był jeszcze prostszy, autorzy programu postanowili podzielić przepisy na kategorie, dzięki którym szybciej jesteśmy w stanie znaleźć interesujące nas danie. Nic tylko pobierać, czytać i gotować.

Bardzo ciekawym pomysłem jest także zastosowanie w Kuchnia+ kalkulatora kalorii oraz przepisów na dania dietetyczne, które ciężko jest znaleźć w innych kulinarnych aplikacjach mobilnych.

Atutem opisywanego przez nas programu jest na pewno także przyjazny dla użytkownika interfejs pozwalający na bezproblemowe i szybkie przeglądanie przepisów.

Kuchnię+ można pobrać z Google Play. Jest ona całkowicie za darmo, dlatego na pewno warto ją przetestować i wypróbować zamieszczonych w niej przepisów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button