Quicky – nowoczesna, a zarazem prosta, lista zakupów

Człowiekowi zdarza się zapominać o różnego rodzaju rzeczach. Nic więc dziwnego, że większość z nas  przed wyjściem do sklepu sporządza listy zakupów. Tworzenie kartki z nazwami niezbędnych dla nas produktów czasem jest jednak bardzo czasochłonne, dlatego właśnie postanowiliśmy, że przedstawimy Wam „Quicky”, czyli nowoczesny pomysł na tworzenie prostych list zakupów.

Zasada działania opisywanej przez nas produkcji jest dość prosty. Przed wyjściem do sklepu uruchamiamy aplikację i przeglądając zawartość naszej lodówki, przenosimy w Quicky to, co musimy kupić. Warto tutaj zwrócić uwagę na słowo „przenosimy”, bowiem w aplikacji studia Onyx nie wpisujemy kolejnych produktów na listę zakupów, lecz po prostu przenosimy odpowiednie kwadraty do specjalnie przygotowanego koszyka. Proste, pomysłowe i – co bardzo ważne – ułatwiające życie.

Produkty zamieszczone w Quicky posegregowane są według różnych kategorii, takich jak, na przykład: nabiał, drób, mięso i ryby. Dzięki temu szukanie interesującej nas rzeczy jest szybkie i nie sprawia większych problemów.

Oczywiście, autorzy programu dali użytkownikom możliwość dodawania do bazy produktów własnych propozycji. Można też tworzyć własne kategorie, co jest ogromną zaletą Quicky, gdyż pozwala nam dostosowywać listę zakupów do własnych potrzeb (przykład: stworzyłem sobie kategorię „impreza”, w której znajdują się produkty przydatne w sobotnie wieczory ;)).

Warto pochwalić też sam interfejs programu od studia Onyx. Jest on bowiem niezwykle przyjazny dla użytkownika i sprawia, że już przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wiemy „co z czym się je”.

Niestety, opisywana przez nas nowoczesna lista zakupów kosztuje w AppStore aż 1,59€. Wydaje nam się, że jest to trochę wygórowana cena, biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z prostą listą zakupów. Wybór pozostawiamy jednak Wam.

 

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button