Farm Driver – czas na jazdę traktorem

Gier mobilnych, w których jeździ się super-szybkimi samochodami można znaleźć w Google Play na pęczki. Nie każdy jednak zawsze ma ochotę przejechać się Ferrari czy Porsche, dlatego właśnie postanowiliśmy, że przedstawimy Wam dzisiaj grę „Farm Driver”, w której zadanie gracza polega na kierowaniu prostym, zwyczajnym…traktorem.

Choć pomysł na opisywaną w tym wpisie grę nie każdego przypadnie do gustu, uważamy, że większości z Was będzie sprawiało frajdę jeżdżenie  traktorem na tradycyjnej wsi. Nie myślcie sobie jednak, że rozgrywka w „Farm Driver” opiera się jedynie na bezmyślnym kierowaniu wiejskim pojazdem. W trakcie gry będziecie bowiem mieli do wykonania wiele swego rodzaju misji, które przynajmniej w jakimś stopniu uświadomią Was jak wygląda praca rolnika. A ta wcale do najprostszych nie należy, jak zapewne się domyślacie.

Produkcja studia Catmoon Productions oferuje graczom dwa tryby gry. Pierwszym z nich jest trening. Jak nietrudno się domyślić, dzięki niemu będziecie w stanie nauczyć się sterować traktorem oraz wykonywać nim różnego rodzaju czynności, na przykład, dołączać przyczepy.

Jeśli chodzi natomiast o drugi tryb, to w nim zabawa jest już o wiele poważniejsza. Tutaj, oczywiście za pieniądze, wykonujemy powierzone nam zadania, które polegają po prostu na przewożeniu danego ładunku z jednego punktu do drugiego. W sumie proste, lecz na pewno potrafiące zająć czas przynajmniej na kilkadziesiąt minut.

Oczywiście, jak przystało na samochodówkę, w „Farm Driver” mamy do dyspozycji kilka modeli pojazdów. Na początku dysponujemy jednak tylko jednym i dopiero później stać nas na zakupienie sobie nowego.

Na koniec wpisu musimy jeszcze przynajmniej jedno zdanie poświęcić oprawie graficznej zastosowanej w produkcie Catmoon Productions. Prezentuje się ona bowiem bardzo ładnie i na pewno nie wpływa zniechęcająco nawet na bardzo wybrednego gracza.

Co ciekawe, „Farm Driver” jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli więc marzyliście kiedyś o tym, by pojeździć traktorem, a nie macie takiej możliwości w rzeczywistym świecie, to na pewno aplikacja od Catmoon Productions jest dla Was świetnym rozwiązaniem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button