Fingerboard HD Skateboarding – deskorolka pod Twoimi palcami

Co powiesz na grę, która umożliwi Ci jazdę na deskorolce bez konieczności wychodzenia z domu? Jeżeli sport zwany Skateboardingiem nie jest Ci obcy – wypróbuj koniecznie opisywaną aplikację. Może nie poprawisz swojej techniki, ale nie będziesz musiał się rozstawać z deską nawet na chwilę.

skate2

Twórcy aplikacji Fingerboard HD Skateboarding postawili na sterowanie za pomocą Twoich wyćwiczonych palców. Początkowo jesteś instruowany w jaki sposób prowadzić deskę aby jechać prosto. Z każda kolejna lekcją dowiadujesz się jak wykonywać tricki i ewolucje w powietrzu.

Do wyboru mamy jeden poziom, po przejściu którego całe zestawy innych leveli zostają sukcesywnie odblokowywane. Do wyboru mamy wiele torów. Nie jest to gra, w której jeździmy tylko po płycie boiska. Autorzy zapewnili świetną zabawę na kilka dobrych godzin. Im więcej ewolucji, tym więcej punktów.

skate3

Do czego przydają nam się zebrane punkty? Na przykład do zakupienia innej deski – podrasowanej, z wyższymi parametrami. Na takim boardzie żaden tor nie będzie problemem, a tych do wyboru mamy ogromne ilości.

Oczywiście każdym wynikiem można dzielić się ze znajomymi za pomocą wszędobylskiego Facebooka.

Gra z punktu widzenia grafiki prezentuje się dość prosto, ale ładnie.

Do pobrania za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button