Tetris BLITZ – znana gra od EA

tetris blitz

W Tetrisa zdaje się, że grał prawie każdy, a sama formuła wyczerpała się już dawno temu z tysięczną już aplikacją o takich samych zasadach w Google Play. Okazuje się, że nie i nawet Electronic Arts próbuje dotrzeć do graczy tworząc kolejną odsłonę Tetrisa.

Zasady są wręcz bliźniacze do tego, co spotkamy wszędzie indziej. Układamy kolejno klocki składające się z czterech mniejszych bloków w różnych, wcześniej zdefiniowanych i znanych wszystkim kształtów.

Tym razem jednak naszym zadaniem nie będzie tylko niszczenie kolejnych rzędów klocków, a także utrzymywanie się w limicie czasowym, który wynosi 120 sekund. W tym też czasie trzeba zdobyć jak najwięcej punktów. W tym samym czasie możemy oczywiście zdobywać combo, które sygnalizowane jest paskiem. Przyśpiesza to zdobywanie punktów dość znacznie.

Oczywiście w nowoczesnej produkcji nie zabraknąć także power-upów, które mają na celu przyspieszyć i trochę urozmaicić rozgrywkę. Za każdym razem wybieramy sobie 3 spośród wszystkich. Jakie to są? Sprawdźcie sami! Oczywiście niektóre elementy okraszone są (dość drogimi) mikropłatnościami.

Gra wygląda naprawdę całkiem przyjemnie jak na poczciwego Tetrisa. Tym razem jest on w nowoczesnej oprawie, pełnej animacji i efektów. Podobnie zresztą jak oprawa dźwiękowa, która jest dobra.

Ocena 7/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button