Cymbergaj – blatowa rywalizacja

Jeżeli kiedykolwiek wrzucaliście dwuzłotówki do cymbergajowego stołu – wiecie jak bardzo wciąga gra polegająca na odbijaniu krążka na powietrznym stole. Z myślą o Was, twórcy aplikacji Cymbergaj, stworzyli darmową, mobilną wersję tego zabijacza nudy.

cym3

Do wyboru mamy grę w single, lub multiplayer’a, dzięki czemu możemy najpierw potrenować z automatem a następnie zacząć rywalizację ze znajomymi na tym samym urządzeniu – zupełnie jak po dwóch stronach stołu.

W zależności od poziomu naszego zaawansowania, dopasowujemy opcję, która będzie odpowiadała naszym umiejętnościom. Początkowo zawsze warto wybrać opcję: easy i sprawdzić stery.

cym2

Nasze zadanie w opisywanej aplikacji polega na wbiciu krążka do otworu po stronie przeciwnika. ,,Grzybki”, którymi uderzamy w krążek są podporządkowane ruchom naszych palców. W grze liczy się prędkość i umiejętność przewidywania, bo za pomocą uderzenia w brzeg stołu – krążek zmienia tor lotu i myli przeciwnika, umożliwiając nam zdobycie punktu.

W opcjach gry możemy wybrać kolorystykę stołu, co sprawia, że nasze oczy mogą odpocząć, dzięki stonowanym kolorom. Grafika i efekty dźwiękowe są na dobrym poziomie – cymbergaj nie wymaga wiele: stół, grzybki i krążek – wszystko jest na swoim miejscu. Dzięki odpowiednim dźwiękom, czujemy się, jakbyśmy stali przy prawdziwym cymbergajowym stole.

Szczerze polecam – gra wciągająca i solidnie wykonana.
Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button