Skiing Fred – snowboardowa przygoda

Na zewnątrz panuje ostatnio niesamowity upał. Wyjść się z domu nie chce, a jeśli już, to tylko w razie konieczności. To teraz sprzedaje się najwięcej wody i lodów. Przenieśmy się więc do świata snowboardu, który jednoznacznie kojarzy się ze śniegiem, który znajdziemy oczywiście na pierwszym etapie rozgrywki.

skiingfred

Rozgrywka polega na poruszaniu się na desce snowboardowej po kolejnych, swego rodzaju poziomach, między którymi płynnie przechodzimy po prostu jadąc dalej. Krajobraz zmienia się wraz z odległością, którą pokonujemy. Wraz z wyglądem wszystkiego zmieniają się także przeszkody i ich zachowanie. Nasze zadanie to dojechać jak najdalej, więc musimy omijać wszystkie zagrażające naszemu życiu kolce, młoty i tego typu historie.

Po drodze oczywiście należy zbierać złote monety. Te możemy w późniejszej części gry wymieniać na różnego rodzaju upgrade’y lub nowe części. Zaliczyć do upgrade’ów możemy na przykład zwiększony zakres odległości, po której monety trafią do naszej kieszeni tj. nie musimy być aż tak blisko, by zebrać monetę. Części, jakie możemy zakupić to na przykład nowe deski, które wyglądają różnie.

Gra wygląda naprawdę bardzo przyjemnie i dorównuje starym, komputerowym produkcjom, w które mieliśmy przyjemność grać wiele lat temu, wtedy jeszcze na komputerach traktowanych jako porządne, mocne sprzęty. Teraz zrobi to samo malutki smartfon na bateryjkę.

Ocena 8/10
Przyjemna i dynamiczna gra, w którą naprawdę warto zagrać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button