Podsumowanie miesiąca – Lipiec 2013

Oto tradycyjnie kolejne już podsumowanie miesiąca, a więc najlepszych i najciekawszych aplikacji, które pojawiły się ostatnio na łamach naszego serwisu.

Gry

Tym razem zdecydowanie wygrywają proste, lecz wciągające gry.

1. Achtung!

achtung_wp2Świetna gra z, jak to napisała LadyT, „krzykliwym tytułem”, co jest oczywiście prawdą. Okazuje się, że całkiem słusznie, bo mamy przed sobą naprawdę niesamowicie wciągającą grę. To doskonały dowód na twierdzenie, iż nie tylko samą grafiką gry stoją i w top najlepszych doskonale radzą sobie nawet proste produkcje. Polecamy!

Recenzja.

2. Stickman Base Jumper

Nadal trzymamy się więc prostoty. Oto bardzo ciekawa, niesamowicie wciągająca gra, w której to naszym celem jest wykonywanie skoków na spadochronie. Do tego gra jest wykonana bardzo dobrze technicznie, jak stwierdził sam Emh w swojej recenzji. Możecie sprawdzić to sami!

Recenzja.

3. Egg Baby

Na samym końu coś dla dzieci i kobiet, które uwielbiają opiekować się tego typu zwierzakami. Tym razem przyjdzie nam opiekować się przesłodkim stworzeniem w skorupce. Potraficie opiekować się chociaż wirtualnym stworzeniem? Sprawdźcie więc swoje umiejętności!

Recenzja.

Programy.

1. Cloud Cube

Najlepsza aplikacja do obsługi chmur z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Już niedługo nie będziemy montowali prawie w ogóle pamięci w telefonach, tylko będzie ona pobierana z Internetu. Czekamy tylko na tańsze pakiety Internetowe i będziemy mogli zacząć się bawić. Może nie jest to wizja najbliższej przyszłości, lecz wiadomo, że powoli do tego dążymy.

Recenzja.

2. Gwarancje

Na pewno wszyscy posiadacie w swoim domu mnóstwo paragonów. Te są zazwyczaj dowodem tego, że zakupiliśmy produkt i możemy dzięki temu otrzymać pomoc w naprawieniu uszkodzonego sprzętu, a więc naprawę gwarancyjną. Niestety często są one wyblakłe lub je gubimy. Oto fantastyczna pomoc dla wszystkich z tym problemem!

Recenzja.

3. MEGA

MEGA udostępnia nam 50GB przestrzeni na własne pliki. To aktualnie chyba najpojemniejszy i najszybszy dysk internetowy. Czekamy teraz na inne aplikacje, które wciągną pod swoje skrzydła obsługę MEGA.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button