Gwarancje – nie trzymaj paragonów w lodówce!

Masz problem z przetrzymywaniem i blaknięciem paragonów i gwarancji zakupu? Plujesz sobie w brodę, gdy zawieruszysz paragon, a zakupiona rzecz się zepsuje? Od dziś możesz zapomnieć o papierowych kwitkach – dzięki aplikacji Gwarancje – będziesz je miał wszystkie w jednym miejscu.

gwaraTwórcy aplikacji przewidzieli tempo, w jakim będziemy żyć w dzisiejszych czasach – kto by pamiętam o przechowywaniu paragonów? Jakże często zdarza się, że rzecz podlega gwarancji, jednak ze względu na to, że nie wiemy gdzie jest karta z pieczątką, odpuszczamy sprawę i nie korzystamy z przysługującego nam prawa?

Uruchamiając aplikację, proszeni jesteśmy o zarejestrowanie się na stronie internetowej, lub poprzez facebooka. Otrzymujemy link aktywacyjny i możemy działać.

Aby wrzucić potwierdzenie zakupu do aplikacji, wykonać musimy trzy kroki: za pomocą swojego wbudowanego aparatu zrobić zdjęcie paragonu, następnie karty gwarancyjnej, a na koniec kodu kreskowego produktu + np. potwierdzenia zakupu w formie wydruku z terminala płatniczego.

W taki oto sposób będziemy mięli komplet potrzebnych dokumentów zawsze przy sobie.gwarara

Zastanawiacie się pewnie, czy taka forma paragonu zostanie uwzględniona przez sklep. Otóż każdy sklep ma obowiązek przyjąć naszą gwarancję, nawet jeśli podajemy kopię paragonu (np. wydrukowaną z aplikacji). Co więcej (informacja na przyszłość), nie tylko paragon jest gwarancją zakupu – może nią być również wydruk z terminala, poświadczenie osoby trzeciej itp.

Aplikacja bardzo przydatna, z pewnością zachowam ją na swoim iPhonie. Koniec z wyblakniętymi paragonami, przechowywaniem kwitków w lodówce, czy smarowaniem lakierem do paznokci.

Nie dajmy się zrobić w konia :)

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button