Hooked – odkryj nowe gry

Jak każdy wie – w Google Play możemy znaleźć mnóstwo aplikacji. Niesamowita ilość gier i przydatnych programów. Okazuje się jednak, że wiele z nich jest naprawdę niskiej jakości i trzeba się nieźle naszukać, zanim natrafimy na coś, co będzie nam odpowiadać i będzie spełniało nasze wymagania. Powoli zaczęły pojawiać się narzędzia, które pozwalają nam na lepsze posegregowanie i rekomendowanie aplikacji niż jedno z paczki Google Apps. Jednym z nich jest darmowe Hooked.

Hooked przeznaczone jest dla osób, które chcą znaleźć gry. Nie ma tutaj programów, ani widgetów czy czegokolwiek podobnego. Może pojawią się w przyszłości, lecz tego nie wiemy. Twórcy Hooked chwalą się, że mają w swojej bazie 200 000 gier. Jeśli są to te naprawdę dobre, to jest to naprawdę imponujący wynik. W jaki sposób działa Hooked? Nie ma tutaj filtrów, czy kategorii jak w domyślnej aplikacji od Google, czy też w Best Apps. Tutaj działamy na rekomendacjach.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji widzimy własne gry, które musimy ocenić, by dostać proponowane dla nas rzeczy. Na początku jest 12 rekomendacji, a te możemy sobie usuwać i wybierać na ich miejsce inne. Mamy także zakładkę prezentującą najpopularniejsze w tej chwili gry. Po kliknięciu mamy opcje instalacji, zapisania jej na później albo odrzucenia. Widzimy cenę, ikonę, opis, kto aktualnie gra i liczbę łapek w górę w procentach wszystkich. Kolejną ciekawą rzeczą jest zakładka moje gry, gdzie widzimy swoje statystyki dotyczące ilości naszych głosów oraz czasu jaki poświęciliśmy na gry. Do tego trzeba jednak założyć konto.

Po dwóch dniach korzystania z aplikacji można śmiało stwierdzić, że jest ona wykonana bardzo dobrze i rekomenduje naprawdę świetne gry. Wygląd również będzie pasował praktycznie każdemu, choć nie o to w tej aplikacji chodzi. Aplikacje typu Hooked będą zdobywać coraz większą popularność – no chyba, że Google zaprezentuje market w nowej, odświeżonej wersji.

Aplikacja dostępna w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button