Panic Flight – zapnijcie pasy bezpieczeństwa!

Produkcji mobilnych z gatunku „running game” jest w sieci bardzo dużo zarówno na iOS-a, jak i Androida. Większość z tych aplikacji polega jednak na przebyciu jak największej odległości jakąś postacią, na przykład, wojownikiem ninja albo dziwnym stworzeniem. Dzisiaj chcieliśmy przedstawić Wam nieco inne podejście do wspomnianych przez nas aplikacji. Panic Flight to gra, w której sterujemy samolotem, a naszym zdaniem jest unikanie różnych przeszkód i zbieranie złotych monet.

We wstępie do tego wpisu wspomnieliśmy Wam tzw. running games, czyli gry, w których głównym zadaniem gracza jest osiągnięcie jak najlepszej odległości. Napisaliśmy także o tym, że w większości tego typu produkcji steruje się jakąś postacią, zupełnie inaczej niż w opisywanym tutaj Panic Flight. Latanie samolotem nie jest jednak jedynym elementem, który odróżnia produkt studia AMA od całej reszty z Google Play oraz AppStore.

Co w takim razie wpływa jeszcze na to, że można Panic Flight wyróżnić na tle aplikacji typu „running game”? Na pewno opcje gry oferowane użytkownikowi. W produkcji AMA nie tylko mamy bowiem do dyspozycji standardowy tryb rozgrywki, lecz także kampanię, czyli dość sporą nowość dla aplikacji „runnningowych”.

Jeśli chodzi o wspomniany przez nas tryb kampanii, to oferuje on aż 18 różnorodnych misji, w których zadaniem gracza jest latanie jednym z ośmiu samolotów (każdy posiada inne wady i zalety).

Oczywiście, wszystkimi swoimi osiągnięciami w Panic Flight możecie pochwalić się ze znajomymi zarówno dzięki portalowi Facebook, jak i klasyfikacji dla graczy z dosłownie każdego zakątka świata.

Do atutów opisywanego tytułu na pewno zaliczyć można także fakt, iż jest on do pobrania  z Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button