NightLamp Auto – na wypadek, gdybyście nie mogli w nocy znaleźć telefonu

Mimo że ze smartfonów korzysta się przede wszystkim w dzień, niekiedy także i w nocy zachodzi potrzeba użycia telefonu. Jeszcze do niedawna znalezienie naszego urządzenia w późnych godzinach nocnych graniczyło niemal z cudem. Na szczęście pewien programista postanowił stworzyć aplikację NightLamp Auto, dzięki której problem nocnych poszukiwań smartfona znika z życia Androidowca.

Przebudzacie się w nocy i zastanawiacie się, czy ustawiliście poranny budzik w swoim telefonie. Myśl ta na tyle nie daje Wam spokoju, że postanawiacie znaleźć swój sprzęt. Niestety, w całym mieszkaniu panuje ciemność, a Wy nie chcecie budzić innych domowników. Szukacie więc telefonu w zasięgu Waszego łóżka, lecz wciąż bez skutku. Co zrobilibyście w takiej sytuacji? Zapewne większość z Was odpowiedziałaby: „Kładę się spać” albo „Zapalam lampkę”, my natomiast odpowiedzielibyśmy…”Instalujemy aplikację NightLamp Auto”.

NightLamp Auto to świetny program na Androida, dzięki któremu telefon zmienia się w swego rodzaju automatyczną lampkę nocną. W jaki sposób działa ta aplikacja? Otóż gdy użytkownik budzi się w nocy i zaczyna „wiercić się w łóżku” telefon zaczyna świecić, dzięki czemu znika problem nocnych poszukiwań smartfona.

Co ciekawe, opisywane narzędzie pozwala również na wykorzystanie czujnika dźwięku. Możecie więc NightLamp Auto skonfigurować w taki sposób, by telefon zaczął świecić, gdy klaśniecie bądź pstryknięcie (jeszcze do niedawna takie gadżety można było dostrzec tylko w filmach science fiction ;)).

Warto wspomnieć też o tym, że w produkcie Marca Garcii telefon może świecić w wybranym przez użytkownika czasie – od 15 sekund do nawet pełnego kwadransa.

NightLamp Auto można pobrać z Google Play. Aplikacja jest całkowicie darmowa, dzięki czemu na pewno niejeden z Was postanowi ją wypróbować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button