HOME: Boov Pop! – niby match-3, ale jakieś takie inne!

HOME: Boov Pop! to produkcja studia Behaviour Interactive. Jest to dzieło, które powstało na podstawie jednego z filmu wytwórni DreamWorks. Jak myślicie – czy będzie to ciekawa propozycja? To zależy. Jeżeli przepadacie za grami logicznymi typu match-3, zdecydowanie tak. Jeśli jednak nie macie już do tego siły, i tak wypróbujcie Home:Boov Pop!

Home_00

Do aplikacji można podejść jako gość, bądź zalogować się przy pomocy Facebooka. Ja wybrałam tę pierwszą opcję. Pierwsze wrażenia po uruchomieniu produkcji są bardzo przyjemne – widzimy świat zawieszony w powietrzu, którego kolejne elementy są ze sobą połączone bąbelkami stanowiącymi poziomy.

By przejść dany level, należy spełnić wyznaczone zadanie na minimum 1 gwiazdkę. Celem gracza jest uzyskanie albo odpowiedniej ilości punktów, albo zgarnięcie fantów wybranego rodzaju, uwolnienie stworków itp. Należy wiedzieć, że do dyspozycji mamy 5 żyć. Jeżeli jedno stracimy, przyjdzie nam czekać około 20 minut na aktywację pełnego pakietu.

avca

Życie można stracić jedynie poprzez niewykonanie zadania, więc cały pakiet tracimy dopiero po 5-krotnej porażce. Wtedy czas oczekiwania wydłuży się do 100 minut, czyli prawie dwóch godzi.

Power-upy występujące w aplikacji są wizualnie inne od znanych nam bonusów, lecz w praktyce działają podobnie. Kiedy połączymy kulki z tęczowymi okręgami, otrzymamy szansę na zmianę koloru i kontynuowanie łańcuszka.

wQF

Od strony graficznej tytuł prezentuje się bardzo fajnie. Miło jest patrzeć na tak ładną aplikację. Home: Boov Pop! sprawdzi się zarówno w rękach dorosłych, jak i dzieci :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button