Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #72

Świat miłośników nowoczesnej technologii żyje dzisiejszą konferencją Samsunga, na której – prawdopodobnie – zostanie zaprezentowany nowy flagowiec z rodziny Galaxy. Oczywiście, również i my nie możemy doczekać się tego wydarzenia. Nie zapomnieliśmy jednak o naszym cyklu Androidowe Okazje i dlatego przygotowaliśmy zbiór przecenionych aplikacji, dzięki którym na pewno miło spędzicie niedzielę. Jesteście gotowi na dawkę porządnych promocji? W takim razie możemy zaczynać!

The Witcher Adventure Game

Na pewno niektórzy z Was czekają na Wiedźmina 3. Gra pojawić ma się na półkach sklepowych już w maju tego roku. Co jednak zrobić przed premierą? Warto pograć w mobilną planszówkę o nazwie The Witcher Adventure Game, która wzorowana jest na książkach Andrzeja Sapkowskiego.

W The Witcher Adventure Game gracz ma za zadanie wcielić się w jedną z kilku przygotowanych postaci i wykonywać różnego rodzaju zadania. Te drugie dobierane są losowo dzięki kartom, a z racji tego, że jest ich grubo ponad 250, śmiało można powiedzieć, iż rozgrywka w opisywanej produkcji niemal za każdym razem zasługuje na miano unikalnej.

Z usług jakich bohaterów możemy skorzystać w The Witcher Adventure Game? Geralta, Triss, Yarpena i Jaskra. Każda z nich posiada swoje umiejętności charakterystyczne, dlatego też zwolennicy ataków magicznych nie powinni wybierać pionka, który stworzony jest do wykorzystywania siły w walce wręcz (oczywiście, do tego przygotowano nam nieustraszonego Geralta).

Audiowizualnie gra The Witcher Adventure Game wypada znakomicie. Warto także pochwalić autorów produkcji za to, iż stworzyli możliwość rozgrywania pojedynków z komputerowym przeciwnikiem oraz tym w zupełności realnym.

Polska propozycja przeceniona została o 33 procent. I choć mimo to kosztuje aż dwanaście złotych, zdecydowanie warto się nią zainteresować, robiąc dzisiaj zakupy w Google Play. Pobierz The Witcher Adventure Game za 12 PLN w Google Play.

Out There

Kosmiczna gra przygodowa stworzona dla wszystkich miłośników niebagatelnych pomysłów. W Out There kierujemy poczynaniami pewnego człowieka znajdującego się w głębokim Wszechświecie, który za wszelką cenę chce przetrwać w niesprzyjających dla naszego gatunku warunkach.

Gra pozwala nam eksplorować kosmos, wykonując jednocześnie działania mające na celu zdobycie paliwa dla statku kosmicznego oraz – przede wszystkim – tlenu. Przed wyprawą na jakikolwiek obiekt dostajemy informację o tym, czego możemy się na nim spodziewać. Nikt jednak nic nam nie gwarantuje, dlatego zawsze musimy ponosić ryzyko i liczyć na to, że osiągniemy swój cel.

Out There dostępne jest tylko w angielskiej wersji językowej, jednak dzięki naprawdę przejrzystemu interfejsowi, który opiera się na wielu znakach graficznych, spokojnie możecie grać w tę produkcję nawet bez znajomości zaawansowanych terminów w obcym języku.

Opisywany tytuł charakteryzuje się naprawdę świetną dla oka grafiką oraz dźwiękami budującymi klimat i napięcie. Na co dzień Out There pobrać można za ok. 15 złotych, jednak obecna promocja pozwala kupić tę grę za ponad 30 procent mniej. Pobierz Out There za 9,99 PLN w Google Play.

Violett

Teoretycznie pisaliśmy o tej grze stosunkowo niedawno. Warto jednak wspierać polskie produkcje, a że Violett jest jedną z najlepszych rodzimych przygodówek, nie mogło zabraknąć jej również i w tym zestawieniu.

Gierka Violett opowiada nam o pewnej nastolatce, która wraz z rodzicami przeprowadziła się do obcego miasta. Zbulwersowana i pełna negatywnej energii znajduje w swoim pokoju teleport do oryginalnego świata i postanawia go odwiedzić. A wszystko to po to, aby wyprowadzić się z nowego domu i przenieść się do miejsca, w którym jeszcze do niedawna przebywała.

Zgodnie z tym, co było napisane na samym początku, Violett jest apką w stylu point and click. Wskazujemy bohaterce punkty na planszach i wykorzystujemy elementy, jakie się na nich znajdują. Oczywiście, nie zabrakło tutaj również ciekawych mini-gier, które sprawdzają nasze umiejętności logicznego myślenia lub szybkiego podejmowania decyzji.

Jeden screen to zdecydowanie za mało, aby pokazać, jak ładna jest gra Violett. Mimo to, powinien Wam dać do zrozumienia, że Polacy potrafią tworzyć naprawdę udane produkcje.

Violett można pobrać z Google Play za niecałe 4 złote. Jest to wyjątkowa okazja, gdyż ta sama apka kosztuje na co dzień ponad 16 złotych. Pobierz Violett za 3,69 PLN w Google Play.

Braveland

Dla tych, co cenią sobie sprawdzone pomysły, Braveland może okazać się najlepszą propozycją na ten tydzień. Czym jest wspomniana gra? To nic innego jak turowa strategia, w której staramy się uratować wirtualny świat przed różnymi złoczyńcami.

Bohaterem Braveland jest umięśniony i sprawny facet, który wraz ze swoją osobistą armią chce zrobić porządek z bandytami. Owi złoczyńcy zaatakowali – rzecz jasna – wioskę wojownika i dlatego musimy pomóc mu za wszelką cenę dokonać sowitego rewanżu.

Do pokonania mamy w apce przeszło trzydziestu przeciwników. Mają oni swoje wady i zalety, ale przy odpowiednim zaangażowaniu z naszej strony bez dwóch zdań są do pokonania. Oczywiście, autorzy Braveland udostępnili nam możliwość modyfikacji kierowanych przez nas postaci, dzięki czemu możemy dostosowywać umiejętności do osobistych potrzeb.

W chwili obecnej Braveland można kupić za niecałe cztery złote. To niewiele, bowiem kilka dni temu opisywany tytuł był wyceniany na ponad dwa razy tyle. Pobierz Braveland za 3,46 PLN w Google Play.

Niestety, musimy już zakończyć ten odcinek Androidowych Okazji. Liczymy na to, że dzięki przygotowanym przez nas propozycjom świetnie spędzicie nie tylko dzisiejsze popołudnie. Oczywiście, zapraszamy do odwiedzenia nas za tydzień. Cześć!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button