AppSale – promocje w AppStore #115

115 odcinek AppSale przeznaczony będzie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Coś ciekawego znajdą w nim fani platformówek, zręcznościówek, jak i gier logicznych. W maj wchodzimy z radością, mając nadzieję na fantastyczne przeceny czekające na nas przez najbliższe 31 dni :)

Wśród propozycji na dziś znajdą się: Nihilumbra (przecena z $2,99 na zero), Toca Hair Salon (przecena z $2,99 na zero), Modern Labyrinth (przecena z $0,99 na zero), oraz Trambo (przecena z $0,99 na zero).

Nihilumbra

Nihilumbra to piękna produkcja platformowa z wbudowanym językiem polskim. Jest to ucieczka od Pustki i przemierzanie prawdziwego świata pogrążonego w ciemnościach.

Zbierając różnego rodzaju fanty na planszy, przychodzi nam powolutku kolorować szary światek. Barwy nie tylko poprawią odczucia estetyczne, lecz przede wszystkim umożliwią głównemu bohaterowi wypełnianie zadań. Przykładowo ziemia, na której użyjemy niebieskiego spreju, staje się fantastycznym lodowiskiem, dzięki któremu postać porusza się szybciej i jest w stanie oddawać dalsze niż dotychczas skoki.

Produkcja prezentuje się wybornie i jest hitem tego tygodnia. Jeżeli nie pobierzecie jej w najbliższych godzinach, możecie jutro pluć sobie w brodę, że straciliście okazję na oszczędzenie prawie 3 dolarów ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Toca Hair Salon 

sacaq

Toca Hair Salon to propozycja dla Czytelników w młodszym wieku. Jeżeli kochacie fryzjerstwo i wiążecie z tym przyszłość (bądź po prostu lubicie wyżywać się na lalkach), koniecznie sprawdźcie swoje siły w propozycji od Toca Boca.

Opisywana aplikacja umożliwia świetną zabawę przez długie godziny. Początkowo wybieramy swoją ,,ofiarę”, a następnie robimy wszystko, na co mamy ochotę. Co jakiś czas nasz klient będzie wydawał dźwięki sugerujące zadowolenie, bądź niezadowolenie z wykonanej pracy – nie ma co się tym przejmować. To my mamy się dobrze bawić korzystając z masy narzędzi, a nie jakiś rozczochrany gość :)

aeqv

Aplikacja bardzo ładna i sympatyczna w odbiorze. Fajny sposób sterowania i duży wpływ na efekt końcowy. Wiele przedmiotów, które dostępne są bez mikropłatności. Polecam głównie młodzieży!

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Modern Labyrinth

Lubicie gry logiczne? Modern Labyrinth to połączenie zręcznościówki z produkcją logiczną. Jeżeli przepadacie za wymagającymi cierpliwości i skupienia produkcjami, pobierajcie jak najszybciej :)

Gracz ma za zadanie sterować kulą poruszającą się wewnątrz drewnianego labiryntu. Metalowy obiekt powinien po ominięciu wszystkich dziurek, wpaść do portalu przenoszącego do kolejnej planszy. Zadanie oczywiście jest zdecydowanie utrudnione, bo ekran dosłownie naszpikowany jest dołkami, a zdarzają się poza tym dużo trudniejsze przeszkadzajki…

Niemniej jednak polecam i mam nadzieję, że będziecie się bawić równie dobrze jak ja :) Świetna sprawa na kibelek, bądź nudne popołudnie!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Trambo

Trambo to platformówka, w której przychodzi nam sterować pikselowym bohaterem. Owa postać, zależne od poziomu, musi zdobyć minimalnie jedną gwiazdkę i dostać się do portalu, by móc spokojnie kontynuować zabawę w następnym levelu.

Do pokonania jest kilka trybów gry, co w sumie daje godziny świetnej zabawy. Jeśli lubicie platformówki, a dodatkowo nie przeszkadza Wam minimalizm w oprawie audiowizualnej, jestem pewna, że będziecie zachwyceni grą.

Będziecie zmagać się zarówno z własnym fartem, upływającym czasem, jak również ruchomymi obiektami. To wszystko składa się na fantastyczną zabawę :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button