Flop Rocket – ta rakieta daje czadu!

Flop Rocket to gra zręcznościowa dostępna zarówno na Androida, jak i na iOS. Czym wyróżnia się produkcja studia Butterscotch Shenanigans? Przede wszystkim sterowaniem, które spędza sen z powiek nawet najbardziej wytrwałym. Jesteście gotowi na świetną zabawę? Pobierajcie :)

Jak zapewne już wiecie ze screena powyżej, celem gracza jest sterowanie mała rakietą w przestrzeni pełnej niebezpiecznych, kamiennych nasypów wystających zarówno z góry, jak i z dołu.

Sterowanie o którym wspomniałam już na wstępie jest specyficzne. Poprzez przytrzymanie palca z prawej strony ekranu, wprawiamy maszynę w ruch. Zależnie od tego, jak ją ustawimy, będzie lecieć w górę, dół, bądź w którąś ze stron. I tutaj wkracza boczny pasek, a raczej obręcz, dzięki której jesteśmy w stanie zmienić kierunek lotu.

Nasza ,,kierownica” jest usytuowana w takim miejscu i pod takim kątem, że niezmiernie ciężko jest nam operować rakietą. Dlatego też tak wartościowe jest zyskanie dużej ilości punktów i wykonywanie misji.

W trakcie zabawy przychodzi nam zbierać złote monety, za które w sklepie dla gracza możemy zamienić na ulepszenia. Dość szybko jesteśmy w stanie wbić pierwszy poziom każdego power-upa, lecz kolejne nie są już tak łatwo dostępne.

Wszystko to jednak nie zmienia faktu, że tytuł prezentuje się bardzo fajnie i sympatycznie, a dodatkowo porządnie wkręca. Można w nim spędzić sporo czasu, wcale się nie nudząc.

Jeśli przepadacie za zręcznościówkami, pobierajcie, a z pewnością nie będziecie żałować :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Flop RocketButterscotch Shenanigans, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button