Santify – przerób się na Mikołaja!

Santify to kolejna po Vampify, Zombify, Oldify i innych, aplikacja do zmiany wyglądu naszej twarzy. Skoro mamy Święta, to wypadałoby przepoczwarzyć się w Mikołaja. Dzięki apce z tego wpisu będzie to wyjątkowo proste i szybkie.

sda

Narzędzie korzysta ze zdjęć już wykonanych, bądź robionych w danym momencie. Wystarczy wykadrować twarz zgodnie ze wzorcem, by w ciągu kilku sekund uzyskać podstawowy wygląd mikołajowy. Jeżeli mamy ochotę na większą zabawę, możemy pogrzebać w opcjach i dopasować niektóre charakterystyczne części specjalnie do siebie.

Autorzy zastosowali w swoim dziele opcję pogrubiania, czyli mówiąc wprost – robienia podwójnego podbródka, nagrywania dźwięki (by na przykład pokazać wideo dzieciom i powiedzieć, że Mikołaj ma dla nich przekaz), zmiany wyglądu nosa, dodatkowego owłosienia i wiele więcej.

ffe

Przetestowałam program na sobie i efekty naprawdę mnie zachwyciły. Poza oczywistymi zmianami w wyglądzie (czapki, okulary, brody, wąsy, rumieńce), miałam możliwość zmiany filtrów, dzięki czemu moja twarz stawała się jeszcze bardziej nie do poznania.

Santify to nie tylko przeobrażanie się w Mikołaja, ale także w renifera, czy elfy. Dzięki temu z jednej strzelonej fotki możemy wykombinować nieskończoną ilość twarzy. Co ważne – po dotknięciu ekranu, nasza buzia się porusza, nos się marszczy, oczy poruszają, wydajemy zabawne dźwięki (z bąkami włącznie) itp.

Niektóre opcje należy wykupić. Oznaczone są ikonką ,,+”. Z moim obserwacji wynika, że wcale nie trzeba płacić, by wyczarować coś genialnego :) Zachęcam Was wiec do zabawy – jedno zdjęcie – masa efektów ;)

icon
Santify - Make yourself into Santa, Rudolph, Scrooge, St Nick, Mrs. Claus or a Christmas ElfApptly LLCEntertainmentBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button