Sniper 3D Assassin: Shoot To Kill – darmowa wersja snajperki na iOS i Androida

Sniper 3D Assassin: Shoot To Kill to gra studia Fun Games For Free. Produkcja charakteryzuje się dużą ilością możliwości i adekwatną do tego liczbą mikropłatności. Teoretycznie jest darmowa, jednak najlepszą frajdę uzyskujemy wtedy, gdy jednak zapłacimy. Postaram się jednak opisać apkę z perspektywy gracza, który nie chce dokładać.

Na ,,dzień dobry” dostajemy od autorów 150 monet i 15 diamentów. Jak zapewne się domyślacie, tę pierwszą walutę zarabiamy wypełniając misję, natomiast drugą… wydając prawdziwe pieniądze w sklepie. Energia to coś, co boli najbardziej. Jeżeli jest naładowana w pełni, możemy cieszyć się rozgrywką, jednak jeśli jej poziom spada, czujemy w brzuchu znany ucisk, który symbolizuje zbliżające się oczekiwanie na koniec gry.

Zarobki nie są niskie – 1000 złotych monet to chyba całkiem rozsądna stawka, jeżeli weźmiemy pod uwagę ceny ulepszeń i tylko jednego przeciwnika do pokonania.

Kwestie sterowania są bardzo ciekawie rozwiązane. Nie korzystamy jedynie z ikonek – poruszamy urządzeniem, jak prawdziwym karabinem, przez co każdy nasz ruch może spowodować zmianę trajektorii wyznaczonego lotu. Stosujemy ręczne dostosowanie zoomu, co znacznie ułatwia namierzenie celu. Jak to zwykle bywa w snajperkach – najcenniejsze są strzały w głowę.

Przed rozpoczęciem misji mamy dokładne wytyczne dotyczące miejsca zdarzenia i wyglądu naszego ,,targetu”. Warto czytać ze zrozumieniem instrukcje, bo kiedy przyjdzie nam strzelać w tłumie, możemy załatwić nie tego, kogo potrzeba, a wtedy z nagrody nici.

Jak na darmową wersję, produkcja oferuje naprawdę fajną rozgrywkę i sporo możliwości. Szkoda tylko że naszpikowana jest mikropłatnościami, których tak strasznie nie lubimy. Nie ma jedna co narzekać – bez nich da się grać :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Sniper 3D: Gun Shooting GamesWild Life, IncGamesBezpłatneDownload

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button