Link that Gugl Pro – przeceniona gierka od popularnego studia Tayasui

Link that Gugl Pro to dzieło autorstwa popularnego ostatnio studia Tayasui, które stoi za wszystkimi produkcjami z gumowym Carlem w roli głównej. Link that Gugl Pro to gra zręcznościowa dostępna obecnie zupełnie za darmo. Co ważne – tytuł nie posiada mikropłatności, a ilość możliwości przewyższa zdecydowanie moje oczekiwania :)

Co ciekawego można znaleźć w apce z kolorowymi ,,Guglami”? Radość, adrenalinę i odpoczynek po ciężkim dniu pracy, a dodatkowo trening naszej szanownej mózgownicy!

aEFA

Gracz ma do dyspozycji 5 trybów gry, w tym zbieranie największej ilości punktów, zabawa na czas, tworzenie maksymalnie długich połączeń, gra ze znajomymi, czy dodatkowe opcje. Część z nich przeznaczona jest dla osób lubiących rywalizację z czasem (zdecydowanie nie jestem to ja), a inne dla leniuchów chcących popykać sobie na kibelku.

Część z trybów przystosowana jest dla najmłodszych. Pojawia się więc jasny komunikat, że aplikacja nadaje się dla wszystkich. Jeżeli jesteście nadzwyczaj ambitni, wybierzcie level z bombami i walką z 60 sekundami – adrenalina podskoczy Wam do wysokiego poziomu, a to ciągle będzie Wasza kochana, odstresowująca apka :)

GW

Jeśli miałabym oceniać oprawę audiowizualną, to dałabym maksymalną ilość punktów za grafikę i ścieżkę. Jedno i drugie jest na wysokim, charakterystycznym dla Tayasui poziomie.

Radzę się spieszyć. Promocja jest ograniczona w czasie. Może się okazać, że jedynie przez okres świąteczny tytuł jest darmowy i będziecie sobie pluć w brodę, że nie pokusiliście się o pobranie go, kiedy jeszcze kosztował całe 0 złotych :) Polecam! Fajna zabawa, masa możliwości i zero mikropłatności – takie gry właśnie lubimy ;)

RGR

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button