Pick-Top-Stix Free – bierki na telefonie!

b5c751ea-70fa-49b4-b7c6-129cc1d4f5f5Kto z nas nie lubił grać w tę wciągającą i wymagająca skupienia i zręczności grę? Kolorowe patyczki z naszego dzieciństwa są już dostępne na Windows’a Phone. Ściągnij i graj!

Twórcą tej klasycznej gry jest zespół TouchFirst.com, którzy mają na koncie multum stworzonych aplikacji – lepiej lub gorzej ocenianych.

Zasady gry są bardzo jasne, chociaż w przeciwieństwie do namacalnych bierek, tutaj gramy wyłącznie sami. Na wstępie dostajemy kupę patyczków w przeróżnych kolorach, które są nieskładnie porozrzucane i wymieszane ze sobą. Celem gry jest oczyszczenie planszy ze wszystkich elementów.

Naszym zadaniem jest klikanie w odpowiedni patyczek, który jest najbardziej na wierzchu i który nie doprowadzi do drgań innej pałeczki. Za każdy poprawnie usunięty element dostajemy punkty.  Kiedy przypadkowo klikniemy w inną bierkę, telefon zawibruje i automatycznie odejmowane są  punkty. Cała nasza rozgrywka jest na czas. Im szybciej się wszystkiego pozbędziemy tym lepiej.

Gra polega tylko na klikaniu, więc z całą pewnością po czasie znudzi nam się ta opcja. Nie ma tu ani poziomów trudności ani zaskakujących dodatków, które zapewniłby graczowi przypływ większej dawki pozytywnych wrażeń.

Muszę stwierdzić, że aplikacja jest starannie przygotowana i wykonana. Oprawa graficzna jest łagodna, przyjemna dla oka. Gra jest niezwykle czytelna. Z łatwością możemy doszukać się pomocy jak grać czy też zmienić ustawienia. Widać, że autorzy przyłożyli się produkując tę grę.

Warto wypróbować samemu tę aplikację na swoi ekranie. Dla wielbicieli bierek będzie to znakomite rozwiązanie by zabrać swoją grę w dowolnym miejsce, bez kłopotu szukania przestrzeni na rozłożenie patyczków.

Ocena : 6/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button