Finger Race – coś dla sprawnych paluszków

e6aedf95-43f6-48ea-bf02-741edaad548aNie każdy lubi długodystansowe biegi czy też krótki sprint, może zamiast używać swych nóg do biegania użyjesz do tego palców? Poćwicz swoją sprawności i pokonaj wyznaczony dystans!

Ta niecodzienna gra została stworzona przez producentów z Herm’s Software, którzy mogą poszczycić się naprawdę sporą liczbą wydanych aplikacji o przeróżnej tematyce.

Na czym polega tajemniczy Finger Race? Odpowiedź jest bardzo prosta. Biegamy po ekranie naszymi dwoma palcami. Jest to dosyć trudne zadanie, szczególnie dla kobiet posiadających nieco dłuższe paznokcie. Palce to w tej aplikacji odzwierciedlenie nóg.

Do wyboru mamy cztery kategorie, w których możemy sprawdzić zwinność naszym palców i osiągnąć jak najwyższy wynik podany w czasie lub w przebytych metrach. Możemy wybrać sobie bieg na odległość jednego, trzech lub pięciu metrów. Ostatnią opcją jest bieg na czas – musimy przebiec jak najdłuższy dystans w zaledwie 30 sekund.

Żeby gra nie znudziła się za szybko, autorzy urozmaicili ją w różne podłoża po których możemy biec.  Z pięciu dróżek wybieramy odpowiednią dla siebie: zwykłą betonową drogę, ceglastą, kamienistą bądź dwie z odcieniach uspakajającej i mroźnej zieleni.

Technicznie gra jest wykonana całkiem nieźle, pomysł dosyć oryginalny, zasady proste. Coś jednak nie pozwala do końca stwardzić że gra jest nawet dobra. Bieganie palcami po ekranie to nieco bezsensowny pomysł. Chyba, że ktoś wyjątkowo chce usprawnić swoje palce w dosyć nietypowy sposób.

Bardzo możliwe, że i taka aplikacja znajdzie swoich zwolenników, ale nie łudźmy się, nie będzie ich za dużo. Bo kto tak naprawdę chciałby utożsamiać swoje palce z nogami i uczestniczyć w biegach na czas?

Ocena końcowa : 4/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button