Robo Jungle Rush – futurystyczny runner

Myśleliście, że bieganie może być trudne tylko w gąszczu dżungli czy centrum miasta? Nic bardziej mylnego. Opisywana w tym wpisie gra Robo Jungle Rush udowodni Wam, że nie mieliście racji. Gotowi na szybki sprint po kosmicznych ścieżkach? Jeśli tak, zachęcam do zapoznania się z tym wpisem.

Głównym bohaterem Robo Jungle Rush jest pewien chłopak, który do końca nie wiedzieć czemu postanawia pobiegać sobie po kosmosie. Ot, nic specjalnego. Kolejny runner nastawiony na szybką rozgrywkę, a nie kilkugodzinne sesje spędzone ze smartfonem w ręce.

Zadaniem gracza jest w produkcji studia Fraktalia Studios sterowanie wspomnianym jegomościem w taki sposób, by nie zderzył się z żadną przeszkodą i przebiegł możliwie jak najdłuższy dystans. Po drodze trzeba jeszcze zbierać złote romby, które możemy przeznaczyć na zakupy w wirtualnym sklepie.

Jak na runnera, Robo Jungle Rush prezentuje się bardzo dobrze. Grafika jest dość przyjemna dla oka. Do gustu przypadła mi także ścieżka dźwiękowa, która świetnie umila czas spędzony nad grą.

Choć gra z tego wpisu jest całkiem udaną produkcją, nie ma w niej tak naprawdę nic, czego nie było w innych tego typu aplikacjach. Bieganie, zbieranie monet, kupowanie bonusów – kolejny klon znanego i lubianego wśród wszystkich Temple Run.

Czy warto zatem pobierać grę? Jeśli obecnie nie macie gry, która pozwoliłaby Wam pobiegać po wirtualnym świecie, jak najbardziej. W innym przypadku – nie. Zostańcie lepiej przy aplikacji, jaką macie zainstalowaną obecnie.

Robo Jungle Rush za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button