SlamBots – skikajka w stylu retro

Jeżeli gry pokroju Icy Towera potrafią ukraść Wam kilka godzin z życia, a retro grafika jest czymś, czym nie gardzicie, a wręcz oczekujecie od dobrych produkcji, mamy dla Was ciekawą propozycję w postaci gry na Androida. Oto przed Wam SlamBots.

W SlamBots wcielamy się w postać człowieczka w mechanicznym wdzianku, który steruje dziwną latającą maszyną. Nasze zadanie teoretycznie jest proste: musimy zbierać monety i niszczyć przeciwników, zbierając punkty. Dorobek punktowy możemy powiększać, zaliczając serię combosów.

Zbieranie złotych monet w opisywanej produkcji nie jest wcale pozbawione sensu, jak to ma miejsce w przypadku niektórych gier. Za zebrane w SlamBots żetoniki możemy kupować przeróżne ulepszenia dla naszej postaci. Jakie? Między innymi, wypasione latające pojazdy i power-upy dające szanse na podwojenie ilości zebranych monet.

Mimo że rozgrywka w produkcji studia Retro Dreamer nie wydaje się być specjalnie wciągająca, spędziłam na grą dobrych kilkanaście minut i wcale nie usunęłam jej ze swojego telefonu. Bo kicanie po platformach i wrogach naprawdę może być świetną zabawą. Szczególnie, jeśli możemy śrubować nowe rekordy i chwalić się nimi przed znajomymi.

Największymi zaletami SlamBots jest, według mnie, oprawa audiowizualna. Retro grafika budzi wspomnienia z lat, kiedy spędzało się godziny nad pierwszymi grami. Podobnie sprawa ma się z dźwiękiem. Mimo że nie jest zbytnio wyszukany, umila rozgrywkę w taki sposób, w jaki powinien.

Aplikacja z tego wpisu do pobrania jest całkowicie za darmo. Chcąc wynagrodzić jej twórców, można kupić za prawdziwe pieniądze wirtualne monety. Warto? To już indywidualna sprawa każdego z Was.

SlamBots do pobrania z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button