Obsessive Collecting Disorder – bieg po pieniądze.

Jak głosi stare powiedzenie: czas to pieniądz. Nie ma co zwlekać, biegnij ile sił w nogach i zbieraj monety napotkane na swojej drodze!

Super Smith Bros wyprodukowali do tej pory tylko jedną aplikację dostępną w wersji płatnej i darmowej. Poradzili sobie całkiem nieźle, gdyż ich gra znalazła uznanie wśród wielu użytkowników Windows’a Phone.

26dd3c4d-4a50-4e0c-97a1-4d9ba28bf65a

Obsessive Collecting Disorder jest zwykłą i nieskomplikowaną platformówką, polegającą na zdobyciu wszystkich monet występujących na danej planszy. Nasz czarny ludzik uwielbia szybkie bieganie, toteż gra toczy się w bardzo dynamicznym tempie. Nie ma mowy o wolnym i precyzyjnym wykonywaniu manewrów. Liczy się szybkość i wbicie w punkt.

Biegając po platformach musimy zebrać wszystkie monety by móc przejść do kolejnego poziomu trudności. Wszystkich etapów jest siedem a w nich ukrytych jest aż 70 plansz! Nasz maraton po pieniądze urozmaicony jest przez czyhające na nas niebezpieczeństwa takie jak powierzchnie pokryte kolcami czy co gorsza, ostre, wirujące koła zębate.

58741f76-7606-49f2-b796-8ef0b8b44221

Jak przystało na nową technologię, sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru, natomiast skoki wykonujemy przy pomocy dotyku. Taka forma kierowania postacią sprawia, że bieg nie jest do końca kontrolowany, co rzeczywiście utrudnia przejście gry.

Gracz musi się wykazać niesamowitą cierpliwością, gdyż porażki są tu liczne. Częsta „śmierć” bohatera jest bardzo dołująca i może wprowadzić nerwową atmosferę. Praktyka i opanowania muszą być na miejscu!

Grafika jest bardzo prosta. Cała gra prezentuje się w odcieniach czerni i szarości i przywodzi na myśl stare, klasyczne gry platfomowe. Elektroniczna muzyka pasuje do całego wykonania i wprowadza w dobry klimat.

Jeśli jesteś wytrwałym graczem, lubisz stawiać czoła wszelkim trudnościom i wyzwaniom, koniecznie wypróbuj się w tej grze.

Ocena : 6/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button