Kentucky Robo Chicken – dorwij złodzieja żarówki!

Odczuwacie potrzebę pomocy jakiemuś zwierzakowi? Dobrze się składa. Główny bohater gry Kentucky Robo Chicken jest kurczakiem, któremu skradziono wymarzoną żarówkę, tak więc na pewno ucieszy się, gdy postanowicie pomóc mu w dorwaniu wrednego, tajemniczego złodziejaszka.

Tak jak wspomniałam we wstępie, głównym bohaterem opisywanej gry jest kurczak. Ale nie taki zwykły, a kurczak…z żarówkami na głowie. Marzeniem najważniejszej postaci gry jest posiadane trzech świecących elementów w tym samym kolorze. Gdy był już bliski zrealizowania celu, na jego drodze stanął tajemniczy jegomość odziany w strój pokroju rycerzy Jedi.

Autorzy produkcji Kentucky Robo Chicken przygotowali dla nas 30 poziomów, podczas których musimy pomóc mechanicznemu zwierzakowi dostać się do domu. Oczywiście, po drodze przychodzi nam zbierać różnego rodzaju rzeczy. W tym akurat przypadku są to zębate koła, bez których nie można ukończyć levelu. Warto też wspomnieć o przeciwnikach i przeszkodach. Tych pierwszych pokonujemy, używając „kurczakowej” elektryczności, natomiast wszelkiego rodzaju przepaści – wykorzystując robo-skrzydła.

Sterowanie w Kentucky Robo Chicken jest proste do opanowania. Dwa przyciski po lewej stronie ekranu odpowiadają za poruszanie się kurczaka. Te po prawej służą do skoku oraz ataku.

Jeśli chodzi o aspekty czysto wizualne, gra mocno przypadła mi do gustu. Levele przygotowane są niezwykle solidnie. Bardzo dobrze prezentuje się też komiksowa kolorystyka.

Oprawę audio opisywanej aplikacji także zaliczyć można do jej zalet. Efekty retro pomieszane z futurystyczną tematyką powinny spodobać się większości z Was.

Kentucky Robo Chicken za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button