SpongeBob Diner Dash – Panie Gąbka, poproszę rachuneczek!

Spongebob Kanciastoporty chciałby pragnie zaprosić wszystkich czytelników AppsBlogu do restauracji „Pod Tłustym Krabem”. Kiedy? Chociażby i teraz. Gdzie? We wszystkich smartfonach z Androidem. Ile kosztuje wejściówka? Zdziwicie się, ale zupełnie nic!

W grze SpongeBob Diner Dash wcielamy się w postać sympatycznej, żółtej gąbki oceanicznej pracującej w restauracji skąpego Pana Kraba. By zadowolić naszego szefa i zarobić kilka niezłych napiwków, naszym zadaniem jest obsługiwanie klientów w najlepszy możliwy sposób.

Mimo że zasady gry i jej bohaterowie stwarzają pozory niezwykle dziecinnych, wierzcie bądź nie, ale opisywany tytuł wcale do najłatwiejszych nie należy. Zbieranie zamówień, przekazywanie ich Skalmarowi, wystawianie rachunków i, oczywiście, zmywanie naczyń nie sprawia problemów w początkowych etapach gry. Kiedy jednak w restauracji zaczynają pojawiać się tłumy, sprawa zaczyna się komplikować. Naprawdę.

Jak nietrudno się domyślić, wszystkie zadania, jakie wykonujemy w Spongebob Diner Dash, robimy w konkretnym celu. Po pierwsze, zbieramy punkty, dzięki którym awansujemy na wyższe rangi kelnerstwa. Możemy też zapracować na tyle, by zmienić lokal. Do wyboru mamy, na przykład, w kształcie kotwicy. Są jednak i takie dużo ekskluzywniej wyglądające.

Choć sama gra przypadła mi do gustu, zawiodłam się, że nie jest ona do końca darmowa. Kiedy rozgrywka zaczyna robić się coraz bardziej skomplikowana, a gracz wreszcie ma okazję się wykazać, dostajemy informację o tym, iż przyszło nam jedynie zagrać w wersję trial. Czy jest to minus? Trudno powiedzieć. Wolę, kiedy ktoś daje mi możliwość wypróbowania gry przed wydaniem pieniędzy, a nie zmusza do jej kupna od razu.

SpongeBob Diner Dash do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button