DarmoweGry na iOSiOS

Barrel Blast – prosto, a jak ciekawie!

Po pierwszym uruchomieniu gry miałam mieszane uczucia. Co ciekawego mogło być w beczkach, w których podróżuje żółta gwiazdka. Kiedy tylko zaczęłam grać, zmieniłam zdanie diametralnie. Ta uśmiechnięta mordka sprawiła, że postanowiłam podzielić się z Wami Barrel Blast – jedną z fajniejszych i jednocześnie trudniejszych gier, jaką przyszło mi testować o ostatnim czasie.

Autorzy gry – eBattalion stworzyli produkcję, w której wyczucie jest bardzo pożądane. Drewniane beczki bez przerwy się poruszają. Musicie znaleźć moment, w których będą dokładnie na przeciwko drugiej beczki, by gwiazdka mogła bezpiecznie wrócić do nieba. Uważajcie na przeszkadzajki – tych będzie całkiem dużo.

Gwiazdka porusza się jedynie poprzez wystrzeliwanie z beczułek. Niektóre z beczek poruszają się w różne strony. Musicie wyczuć moment, w którym bezpiecznie będziecie mogli przetransportować gwiazdkę wyżej. Spotkacie się z pewnością z obiektami, które podrzucają gwiazdkę pionowo, poziomo, bądź po skosie.

Na każdej beczce zobaczycie strzałkę – oznacza ona kierunek, w jakim złota gwiazdka zostanie wystrzelona. Uwaga – jeżeli klikniecie w złym momencie i uśmiechnięta bohaterka znajdzie się zupełnie sama na niebie, oznacza to jedno – za chwilę spadnie i nastąpi katastrofa. Zaczniecie zabawę od początku.

Podczas gry spotkacie się z murami. Jeżeli będą popękane, oznacza to, że podczas wyskoku z beczki, gwiazdka będzie mogła się przez nie przebić. Największymi przeciwnikami na planszy są myszki i inne zwierzaki. Zwykle stawiają się na linii lotu. Należy przeczekać i skoczyć wtedy, gdy przeszkadzajka zniknie na chwilę z przewidywanego toru lotu. Jeżeli się okaże, że doszło do zderzenia, niestety – trzeba będzie zacząć od nowa.

Graficznie jak i dźwiękowo Barrel Blast nie prezentuje się może jakoś szczególnie, lecz ja zupełnie nie zwracałam na to uwagi. Oddałam się przyjemności grania :) Gwiazdki wydają bardzo zabawne dźwięki. W każdym podejściu można uzyskać maksymalnie trzy gwiazdki. Dodatkowe punkty można zyskać, dzięki zbieraniu diamentów ustawionych w różnych miejscach na planszy.

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Fajne!

Zręcznościówka, w której przyjdzie Wam dostarczyć gwiazdkę do nieba. Wszystko dzięki ... drewnianym beczkom wyposażonym w specjalne moce!

Tagi

Podobne

Back to top button
Close