AppSale – promocje w AppStore #5

Jesteście gotowi na kolejną już serię najlepszych, przecenionych aplikacji z AppStore? Jeśli tak, nie traćcie czasu – pobierajcie apki jak najszybciej – ich przeceny są ograniczone w czasie, więc szkoda by było przegapić takie okazje. Wychodzimy z założenia, że po co za coś płacić, skoro prędzej czy później zostanie wystawione za free? Dzięki cyklowi AppSale, jesteście zawsze za bieżąco z aktualnymi wyprzedażami.

banan

1. Banana Kong – lubicie platformówki? Jeżeli tak, małpa uciekająca przed stertą bananów, z pewnością Was zachwyci. Głównym bohaterem gry jest goryl – kierowanie nim jest bardzo proste. Twórcy gry od samego początku instruują nas w jaki sposób pokonywać kolejne levele. Podskakujemy dotykając do ekranu, ślizgamy się przesunięciem palcem w prawo, skaczemy na niższą platformę przesunięciem palca w dół, a rozbijamy przeszkody analogicznie do ślizgu, tyle, że w zasygnalizowanym momencie ( gdy zbierzemy odpowiednią ilość bananów).

banan2

Naszym zadaniem jest zbieranie owoców, które przeliczane są następnie na punkty. Nasz ,,milusiński” ma kilka opcji turbo – może na przykład rozpędzić się i rozwalić przeszkodę, jaką stanowi betonowy mur. Może się toczyć lub skakać. Jeżeli popełnimy najmniejszy błąd – nasza misja dobiega końca, bo kto przeżyłby zderzenie ze słupem bananów? :)

banan3

Oprawa graficzna nie powala, jednak ze względu na to, że aplikacja jest dość porządnie zrobiona pod względem zaawansowania leveli – nie zwracamy na to większej uwagi.

Gra przyjemna, szczerze polecam.

Do pobrania z AppStore za darmo. Do tej pory trzeba było za Banana King zapłacić$0,99.

 

esca2. Escapology – gra na inteligencję. Twoim zadaniem jest przeniesienie drewnianych kulek w wyznaczone miejsce. Z każdym etapem, gra staje się coraz trudniejsza, bo nie dość, że dochodzą nam dodatkowe kule, to pojawiają się przeszkody w postaci m.in. betonowych bloczków, lub labiryntów.

esca2

Każdy, kto ma ochotę na wysilenie swojego umysłu, powinien bez wahania pobrać grę na swój sprzęt. Pierwsze dwa etapy mogą wydać się proste, jednak po ich przejściu zaczynają się schody – trzeba pogłówkować, aby ustawić kulki tam, gdzie trzeba.

esca3

Efekty audiowizualne są na przeciętnym poziomie. Nie sądzę jednak, żeby koniecznością było wstawianie efektów specjalnych w prostej (konstrukcyjnie) grze logicznej. Do przełknięcia.

Przecena z $0,99. Pobierz za darmo w AppStore.

 

gold3. Treasure of Caribbean™ GOLD – pobaw się w pirata na statku. Zdobywaj podwodne skarby, wzbogacaj się i podbijaj morza i oceany. Główny bohater gry dryfuje na statku, podczas gdy pod nim znajdują się dziesiątki nieodkrytych pokładów złota. Nasze zadanie polega na zbieraniu tego majątku za pomocą szczypiec, przyczepionych do linki.

gold3

Gra trwa do czasu, aż zbierzemy wszystkie otaczające nas świecidełka. Liczy się również czas, w jakim to zrobimy. Gdy już będziemy tak bogaci, że złoto będzie wysypywać się za burtę, możemy ,,wpaść” do sklepu i kupić oprzyrządowanie, które umożliwi nam szybsze zbieranie skarbów.

gold2

Gra wciągająca, można poćwiczyć celność i wyczucie.

Pobierz w AppStore za free. Nie czekaj, aż gra wróci do ceny sprzed promocji (€1,79).

 

pinb4. Wild West Pinball – pamiętacie Pinball’a na stacjonarny komputer? Kilka lat temu gra przeżywała swoje najlepsze chwile, obecnie została już praktycznie zapomniana. Twórcy gry na szczęście (!) postanowili nam przypomnieć o jej istnieniu. Stworzyli Wild West Pinball – apkę do złudzenia przypominającą dawne Pinball’e.

pin3

W grze chodzi o to, aby odbijać dwiema dźwigniami wystrzeloną piłkę tak, aby nie spadła w przepaść. Podczas gdy zbieramy punkty – przykładowo, za skierowanie kuli do labiryntu z premiami.

pin2

Może się wydawać, że gra jest prosta – owszem – jeżeli zależy nam tylko na podbijaniu piłeczki. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy walczymy o porządną stawkę punktową.

Grafika i efekty dźwiękowe w Wild West Pinball są na wysokim poziomie. Nie ma się do czego przyczepić. Nie wyświetlają nam się co chwila reklamy, gra działa płynnie, a flipery (dźwignie) idealnie reagują na nasz dotyk.

Do tej pory gra kosztowała $0,99. Pobierz w promocji w AppStore za darmo.

 

qui5. QuickButton – AppStore w końcu przecenił aplikację, która umożliwia personalizację danych na naszym ,,iSprzęcie”. Co powiecie na program, dzięki któremu na naszym ekranie tworzy się ikonka z bezpośrednim wybieraniem numeru, smsa lub maila do konkretnej osoby?

qiu2

Całe tworzenie ikonki na pulpicie zajmuje pięć sekund i dzięki czytelnym instrukcjom, jakie dają nam twórcy aplikacji, jest banalnie proste. Wystarczy wpisać nazwę, jaka ma być wyświetlana, dokonać wyboru adresata (np. chłopaka, dziewczyny, mamy, taty), wybrać kolor i obramowanie ikonki np. serduszko, i kliknąć jeden przycisk.

qiu4

Na pulpicie widnieje ikona, która po naciśnięciu (zależnie od ustawień), wybiera numer adresata połączenia.

Apka bardzo przydatna, do tej pory płatna: $0,99.

Pobierz promocyjnie w AppStore za darmochę.

 

korek6. TrafficVille 3D – zabaw się w kontrolera ruchu ulicznego. Gra rozwijająca inteligencję, spryt i szybkość. Od Ciebie zależy, jak będzie funkcjonował środek zatłoczonego miasta. Nie możesz dopuścić do kraksy. Spowodowanie zbyt dużego korka też nie wchodzi w grę. Podejmiesz wyzwanie?

korek4

Nasze zadanie polega na kontrolowaniu skrzyżowania, na którym łączą się drogi z torami tramwajowymi. Jeżeli w odpowiednim czasie nie włączymy zielonego światła, w celu przepuszczenia nadmiaru samochodów – światła zmienią się automatycznie w ciągu wyświetlonej liczby sekund.

korek2

Najważniejszą rzeczą jest niedoprowadzenie do kolizji. Gra od początku daje nam w kość – dostajemy bardzo zatłoczone skrzyżowanie z wielopasmowymi drogami i torami, co powoduje, że o wypadek nie trudno. Dodatkowym utrudnieniem jest pojawianie się co jakiś czas pojazdów uprzywilejowanych, które muszą być przepuszczone poza kolejnością – czyli najnormalniej w świecie jesteśmy zmuszeni do zupełnego zatrzymania ruchu ulicznego.

korek3

Gra bardzo ciekawa – inna. Wcześniejsza cena: $0,99.

Za darmo w AppStore.

 

Na dzisiaj to już wszystko. Mam nadzieję, że zaciekawiłam Was naszymi propozycjami na najbliższe dni. Pamiętajcie jednak, że promocje są terminowe – nie wahajcie się – pobierajcie!

Na którą aplikację się skusiliście? Podzielcie się koniecznie swoimi opiniami na temat naszego cyklu i poszczególnych apek! 

Zaglądajcie do nas częściej!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button