Twisted Singer – wyśpiewaj sobie wygraną!

68d10b01-122e-4412-adc7-6fb0b366fe33Coś dla wielbicieli śpiewania czy też imprez karaoke. Jeżeli lubisz rywalizację na tle artystycznym i czujesz, że Twój głos zasługuje na uznanie, ściągnij tę aplikację i walcz z kolegą o nagrodę najlepszego śpiewaka.

Twisted Singer to muzyczna gra, która została wydana przez zespół Tutorle – produkujący aplikacje na Windows’a Phone. W swym portfolio liczą tylko 2 wyprodukowane aplikacje, które niestety nie cechują się popularnością.

Gra ma całkiem skomplikowane zasady. Aby rozgrywka miała jakikolwiek sens potrzebujemy co najmniej dwóch graczy. Autorzy skrupulatnie przedstawili reguły na samym początku gry, aby żaden uczestnik nie miał wątpliwości o co chodzi.

Na samym początku gracz numer 2 musi opuścić pokój. W tym czasie pierwszy grający, nagrywa 15 sekundową piosenkę, aplikacja podsuwa nam propozycje, które możemy zaśpiewać. Oczywiście są to same znane hity. Gracz drugi przychodzi, wysłuchuje odwróconego nagrania i musi zaśpiewać dokładnie to co usłyszał. Kiedy wszystko jest gotowe, aplikacja sama łączy wszystkie elementy i drugi grający ma odgadnąć co właśnie zaśpiewał.

Może i sam pomysł jest ciekawy i z pewnością oryginalny, ale w praktyce wychodzi to nieco gorzej.  Nie jest niestety tak kolorowo jak sobie życzyli autorzy. Nagrania nie do końca są wyraźne, a efekt końcowy jest plątaniną i zlepkiem dźwięków.

Plusem są dokładne instrukcje przedstawione krok po kroku by nie zgubić rytmu gry. Przyjemna, żywa kolorystyka służy dobremu nastawieniu i pobudza do działania.

Jeżeli komuś gra przypadnie do gustu to z pewnością najmłodszej części użytkowników, którzy mogą mieć niezły ubaw ze słuchania siebie w odwróconej wersji. Jednak gra jest wydana w wersji angielskiej i trzeba minimalnych zdolności językowych by choć trochę zrozumieć zasady grania.

Ocena : 4/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button