Le Vamp – pożeraj czerwone świnie

Le Vamp, czyli bieg po świnie. Głównym bohaterem gry jest sympatyczny wampirek na głodzie, który ucieka przed goniącymi go staruszkami z widłami. Jeżeli masz ochotę na małą dawkę adrenaliny, wampirowa gra z pewnością przypadnie Ci do gustu.

vamp

Zadaniem gracza jest, jak to zwykle bywa w runnerze, dotarcie do jak najdalszego miejsca w wirtualnym świecie. W trakcie ucieczki pokonujemy przeróżne przeszkody, co oznacza, że nie biegamy w kółko dla zasady. Mamy do wykonania kilka ciekawych misji.

vamp2

Vamp przemierza las poszukując czegoś do zjedzenia. Najlepiej smakują mu czerwone świnki, które dzięki naszej pomocy, trafiają do jego pazernych ust. Co jakiś czas na drodze spotykamy halloweenowe dynie – te nie należą do przysmaków naszego przyjaciela – nie można ich ignorować – niszczymy je, uderzając w którąkolwiek z nich, w celu uniknięcia porażki. vamp3

 

Spotkaniem trzeciego stopnia (kończącym nasza zabawę), jest zderzenie ze stworem, jednak i na niego mamy swoje sposoby – jak się nie da czegoś zjeść, trzeba to po prostu zniszczyć.

Sterowanie wampem jest bardzo proste, nasze zadanie polega głównie na podrzucaniu mu świnek i odpychaniu zagrożeń.

Efekty audiowizualne są na dość wysokim poziomie. Bajkowy świat jest przyjemny i wbrew pozorom przyjazny.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button