Planet Plop – planeto, pokoloruj się!

Planet Plop to wbrew pozorom nie kolejna produkcja mobilna o kolonizacji kosmosu. To gra, w której przyjdzie Wam…kolorować poruszające się w kółko obiekty kosmiczne, używając do tego kolorowych kropelek zamieniających się w kwiatki.

pl2

Do dyspozycji mamy okrągłą planetę, podzieloną na różne strefy kolorystyczne. Na obrzeżach kuli dostrzegamy kolce – dzięki nim możemy niszczyć spadające przedmioty. Naszym zadaniem jest obracanie planetką tak, aby kolorowe krople spadające z nieba trafiały wprost do odpowiedniego obszaru.

Jeżeli z góry leci zielona kropla, zakręcamy Ziemią tak, aby spadła na zielony teren. Jeżeli tak się stanie – planeta zacznie zapełniać się kwiatami. Jeśli natomiast źle skierujemy kropelkę, nasza gra jest skończona.

pl3

Twórcy gry proponują nam wiele etapów. Dalsze levele różnią się od siebie wyglądem, prędkością spadania kropli, kątem ich opadania, wielością kolorów na kuli itp. Gierka może wydawać się banalna, jednak zapewniam – wcale tak nie jest. Manewrowanie planetą jest trudne, ze względu na to, że kula reaguje natychmiastowo na każdy nasz dotyk.

Efekty wizualne na przeciętnym poziomie, dźwiękowe też nie porażają jakością. Da się znieść.

Do pobrania w AppStore za darmochę.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button