Wykreślanka – pobaw się w słownego detektywa

Wykreślanki są jednym z lepszych sposobów na zabicie nudy. Jeżeli jeszcze nie macie w swoim ,,iSprzęcie” aplikacji, która pozwoliłaby Wam na wyszukiwanie polskich słów w gąszczu liter, powinniście być zainteresowani opisywaną poniżej grą.

det3

Naszym zadaniem jest zaznaczenie na słownej mapie szeregu liter, tworzących wyraz. Wszystkie szukane słowa są zakamuflowane w labiryncie literek. Pod planszą do gry autorzy aplikacji stworzyli mini ściągę słówek, które musimy znaleźć, aby przejść dany etap.

Jeżeli mamy problemy z odszukaniem wybranego słowa, zawsze możemy skorzystać z detektywistycznej lupy, która ukaże nam pierwszą literkę wyrazu, którego szukanie sprawiło nam trudność.det2

 

W wykreślance nie zdobywamy punktów, a jedynie staramy się o to, aby wykonać zadanie w możliwie najkrótszym czasie. Plusem gry jest fakt, iż możemy rywalizować z innymi osobami za pośrednictwem między innymi Facebooka.

Przez grę przeprowadza nas miły pan detektyw z fają w ustach. Pokazuje krok po kroku w jaki sposób grać, aby ukończyć poziom z najlepszym czasowym wynikiem.

Słowa ukryte na planszy można zakreślać w każdą możliwą stronę tj. od lewej do prawej, od prawej do lewej lub po skosie.

Tego rodzaju gry nie wymagają rozbudowanej szaty graficznej, więc nie czepiajmy się szczegółów.

Do pobrania w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button