Kamień Papier Nożyce – walka z telefonem

a56d3898-88d0-4911-a1f7-388352921bebZamiast wyliczanek, dla rozrywki bądź podczas męskiej walki grało się w tę niezastąpioną grę, która przynosiła wiele wrażeń i emocji. To aplikacja stworzona specjalnie dla wielbicieli tego typu rywalizacji.

Twórcami tej gry są polscy producenci z grupy Jasko, którzy mają już sporą liczbę wydanych aplikacji specjalnie dla użytkowników Windows’a Phone.

Kamień Papier Nożyce to nic innego jak stara i wszystkim znana gra. Zasady są niezmienne i tak samo proste.  Gra polega na rywalizacji z telefonem. Możemy wygrać, przegrać bądź zremisować. Do wyboru mamy trzy opcję : wesoły i zabawny kamień, brudny i zmartwiony papier bądź też uśmiechnięte nożyczki. Kiedy już podejmiemy decyzję co do wyboru naszej „postaci”, telefon automatycznie losuje swojego przedstawiciela. Wynik zależy od przypadkowego trafienia.

I to właściwie tyle. Gra nie wnosi niczego więcej.  Można się było spodziewać, że autorzy w jakiś sposób urozmaicili tradycyjną grę by była choć w minimalnym stopniu atrakcyjna dla gracza, ale to były złudne oczekiwania.

Pod względem graficznym gra prezentuje się czytelnie aczkolwiek bardzo banalnie. Dominuje tu tylko biały kolor a jedynym miłym elementem są twarze walczących 3 postaci. Podkładu muzycznego gra także nie posiada, tak samo jak wszelkich atrakcyjnych udogodnień.

Tak naprawdę nie wiem do czego służy ta aplikacja. Nie jest ani rozrywką ani pożytecznym dodatkiem. Chyba że ktoś faktycznie nie ma żadnego kolegi do tego typu rozrywki lub nudzi się wyjątkowo mocno to może sobie stoczyć pojedynek ze swoim smartfonem.

Ocena końcowa : 2/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button