SuperDuck – uratuj małe kaczuszki

Filmy uczą nas, że jeśli ludzie wpadają w tarapaty z pomocą przychodzą im super bohaterzy. A co dzieje się z innymi stworzeniami? Nie martwmy się. Zwierzęta też mają swojego herosa.

Gra jest dziełem zespołu z Mutant Bear Games, którzy liczą sobie już kilka wydanych, bardzo dobrze ocenianych aplikacji przez użytkowników Windows’a Phone.

SuperDuck jest zwierzęcym bohaterem w odjazdowych okularkach, który ratuje wszystkie zagubione, małe, żółte kaczuszki. Jak tego dokonać? Otóż, sterując główną postacią, musimy zbierać białe kostki i ustawiać je w odpowiednim miejscu aby kaczuszki mogły swobodnie przedostać się do wyjścia. Należy z wielką uwagę przestudiować całą planszę i dobrze pomyśleć o sposobem wyzwolenia mały istotek z okrutnej przestrzeni. Jeżeli już nie potrafimy sobie poradzić, gra może udzielić nam małej wskazówki jak przebrnąć przez dany etap.

Gra starczy nam na długi czas, gdyż zawiera 56 plansz do przejścia. Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku. Mamy do dyspozycji dotykowy joystick do poruszania się a także dwa przyciski : jeden do skakania, drugi do zbierania cegiełek. Dostępna jest także opcja zmiany sterowania na użycie akcelerometru.

Grafika jest stworzona na wzór klasycznych platformówek w bardzo technologicznym, komputerowym stylu. Taki styl nadaje grze charakteru i robi dobre wrażenie. Ścieżka dźwiękowa ma chyba na celu uspokojenie gracza, bo jest wyjątkowo łagodna i lekka. To dobra opcja na wycieszenie się i pozbycie nerwów. I sądzę, że dźwięki wydawane przez nasze zabłąkane istotki nie są ani natarczywe ani drażniące.

Cała gra sprawia całkiem dobre wrażenie, jest prosta w obsłudze i logiczna. Można się wciągnąć w tę akcję ratunkową dla słodkich kaczek. Myślę, że dla młodszych jak i dla nieco starszych graczy będzie ona doskonałą opcją na wypełnienie czasu wolnego.

Ocena końcowa : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button