Snow Cone – mobilne lody dla ochłody

Najbliższe dni w naszym kraju mają być niezwykle upale. Warto więc mieć wokół siebie wszystko, co chłodzi i kojarzy się z chłodem. Jeżeli nic takiego nie posiadacie jeszcze w swoim smartfonie, zainteresujcie się grą Snow Cone.

W opisywanej produkcji zadaniem gracza jest przygotowanie…rożka lodowego. Teoretycznie, nic trudnego, a jednak. Mimo że mamy do dyspozycji cały sprzęt, wykonanie chłodnego przysmaku wcale do prostych czynności nie należy. Szczególnie, jeśli chcemy zrobić to w szybkim tempie.

Autorzy Snow Cone postanowili nie pominąć żadnego kroku w produkcji rożka. Nie tylko więc musimy mieszać składniki z kruszonym lodem. Musimy też pamiętać o otwieraniu maszyny i podstawianiu papierowych „wafelków”.

Do naszej dyspozycji oddano kilka rodzajów podstawek do lodu. Możemy korzystać z tych standardowych, jednokolorowych, jak i wybrać bardziej wyszukane, na przykład, te udekorowane w płatki śniegu czy gwiazdki.

Sam lód także można upiększać. I nie chodzi tu tylko o zmianę barwy. Istnieje także możliwość umieszczenia małej parasolki, wisienki, pomarańczy czy kolorowej posypki. Niestety, każdy z tych „upiękczaczy” jest dodatkowo płatny, tak więc w podstawowej, bezpłatnej wersji gry nie można z niego korzystać.

Snow Cone nie jest produkcją, która od strony wizualnej prezentowałaby się bardzo dobrze. Już na samych screenach widać, iż aplikacja z tego wpisu pod względem graficznym jest raczej niestarannie przygotowana.

Czy produkcję Black Belt Clown warto zainstalować na smartfonie? Jeżeli naprawdę nie macie co robić w wolnej chwili, tak. W przeciwnym wypadku, nie warto zawracać sobie nią głowy.

Snow Cone za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button