Nowa gra od Kairosoftu wkrótce w Google Play

Gry studia Kairosoft są bardzo dobrze rozpoznawalne wśród wszystkich miłośników mobilnej rozrywki. I choć aplikacje japońskich programistów nie należą do najtańszych, mają na całym świecie ogromną rzeszę fanów. Dlatego właśnie chcieliśmy poinformować Was, że w Google Play już za kilka dni będzie miała premiera produkcji Pocket Clothier, którą powinni zainteresować się wszyscy fani mody i najnowszych trendów. Jesteście ciekawi co tym razem Kairosoft dla nas przygotowało? Jeżeli tak, to czytajcie dalej.

To, że Kairosoft ma w planach stworzenie nowej gry było raczej pewne. Dopiero jednak na kilka dni przed premierą dowiedzieliśmy się, nad czym tak naprawdę Japończycy pracowali. Mowa tu właśnie o grze Pocket Clothier.

W produkcji opisywanej przez nas w tym wpisie gracz ma wcielić się w postać właściciela sklepu odzieżowego. Mimo że Kairosoft, poprzez portal PocketGamer, zamieściło tylko screeny w języku japońskim, można domyślić się, że w najnowszej produkcji japońskich programistów nie tylko będziemy patrzeć jak rośnie przychód naszych wirtualnych pieniędzy.

Wszystko wskazuje bowiem na to, że w Pocket Clothier będziemy musieli także zatrudniać pracowników, wybierać do sklepu tylko uznane w świecie mody produkty, a także decydować o cenach, by zarobić na naszym biznesie, a jednocześnie stanowić konkurencję dla innych sklepów z odzieżą.

Jak widzimy, oprawa graficzna w nowej grze od Kairosoft nie różni się prawie w ogóle od pozostałych gier stworzonych przez Japończyków. I tę informację na pewno trzeba uznać za dobrą. W końcu to przede wszystkim dzięki pixelowej grafice wielu z nas zaczęło przygodę z aplikacjami stworzonymi w japońskim Tokio.

Kiedy w takim razie możemy spodziewać się premiery Pocket Clothier? Najprawdopodobniej już 8 czerwca. Połowę drugiego, czerwcowego piątku zarezerwujcie więc sobie na grę, a połowę na oglądanie meczu otwarcia Euro 2012 :).

Zakłady bukmacherskie

Back to top button