Epic Quiz – mobilny (i darmowy) teleturniej

Czy oglądając teleturnieje, macie często tak, że krzyczycie do telewizora: „Kurczę, znam odpowiedź na to pytanie, dlaczego ten idiota nie?!”? Udowodnijcie zatem swoją wiedzę i pobierzcie na swój iSprzęt polską grę o nazwie Epic Quiz!

Opisywana gra to nic innego, jak swego rodzaju teleturniej mobilny, w którym mamy okazję sprawdzić swoją wiedzę z kilkunastu kategorii. Jeżeli znacie się tylko na sporcie, polityce czy geografii, raczej w Epic Quiz sukcesu nie odniesiecie! Tutaj trzeba być wszechstronnym, niczym ludzie Renesansu. A to nie lada wyczyn.

Autorzy Epic Quiz przygotowali dla nas ogromną ilość pytań, z którymi na pewno każdy z Was będzie miał spore problemy. Nie twierdzę, że wszystkie pytania należą do trudnych, ale od czasu do czasu zdarzają się naprawdę bardzo wymagające wyzwania dla naszej wiedzy.

Rozgrywkę w Epic Quiz urozmaica fakt, iż apka posiada dział z osiągnięciami do wykonania oraz tabelę wyników. Ta druga skutecznie mobilizuje nas nie tylko do zabrania się za jakąś lekturę poszerzającą wiedzę, lecz również do ponownego spróbowania swoich sił w grze.

Oprawa graficzna tytułu od Epic Hamster zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Komiksowy wygląd przypadł mi do gustu niemal od samego początku, podobnie jak dźwięki zastosowane w produkcji.

Do Epic Quiz dokupić można mega-pack pytań, który kosztuje niecałe dwa dolary.

Epic Quiz do pobrania za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button