Śpiewanki – wyliczanki dla małych i dużych

Jeżeli Wasze dzieci nie znają piosenek z Waszego dzieciństwa, możecie bardzo szybko nadrobić zaległości. I wcale nie musicie szukać na strychu zakurzonych śpiewników. Wystarczy, że pobierzecie prostą aplikację-karaoke o nazwie Śpiewanki, którą pobrać można w Google Play.

Aplikacja Śpiewanki to nic innego jak kolejny program karaoke na Androida. Różnica pomiędzy opisywanym programem, a resztą jest taka, że w tym pierwszym nie znajdziemy hitów puszczanych w radiu. Możemy natomiast przypomnieć sobie przeboje dla najmłodszych, których słuchało się 20 lat temu i słucha do dnia dzisiejszego.

Obsługa apki jest bardzo prosta. Wybieramy z listy interesującą nas wyliczankę i czekamy na melodię oraz tekst. Później pozostaje nam już tylko zabawa w śpiewanie. Możemy pośpiewać wraz z pociechami, spróbować sił samemu bądź też pozwolić maluchom na popis indywidualnych umiejętności. Co ciekawe, każdą próbę możemy nagrać i zachować w urządzeniu. Tego typu pliki będą z pewnością za kilka lat bardzo cenną pamiątką, niczym kasta VHS w latach 90.

Śpiewanki w wersji podstawowej można pobrać całkowicie za darmo. Nie spodziewajcie się jednak, że za friko otrzymacie cały zestaw wyliczanek. Utwory trzeba dokupować. Jest to spory minus. Ileż razy trzeba pisać autorom tego typu aplikacji, że lepiej, gdy czarno na białym napiszą nam, ile dany program kosztuje, niż mamy o tym dowiadywać się później?

Śpiewanki do pobrania „za darmo” w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button