Rayman® Legends Beatbox – muzyczna zabawa

Co powiecie na aplikację, która umożliwi Wam tworzenie (prawie) własnej muzyki? Za pomocą kilku istot z gitarami i perkusją można stworzyć dzieło doskonałe. Rayman® Legends Beatbox to program, który zachwyci głównie najmłodszych użytkowników appsblog.pl. Nie ma więc na co czekać – sceny świata stoją przed Wami otworem!

Rayman® Legends Beatbox to prosta aplikacja, która daje szansę na zabawę w dwóch trybach. Pierwszy polega na stworzeniu własnej orkiestry i porozrzucaniu jej po scenie, drugi natomiast wykorzystuje stworzoną już melodię, dając na jedynie możliwość modyfikowania jej brzmienia za pomocą zabierania i dodawania poszczególnych grajków.

Do dyspozycji gracza oddano pięć różnych rodzajów instrumentów (sekcje gitary, sekcje dęte, perkusje, oraz inne). Dowolne ustawianie odpowiednich spowoduje w efekcie stworzenie niepowtarzalnej melodii, którą będziemy mogli podzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka, bądź maila. Niestety nie mamy szansy na zapisanie utworu na dysku.

Twórcy aplikacji stworzyli sześć piosenek, które możemy dowolnie modyfikować w drugim trybie gry. W produkcji znajdziemy również oryginalne soundtracki z Reyman Legends. Podsumowując: każdy, kto lubi muzykę, powinien zaopatrzyć się w opisywaną grę. Dzięki zabawie uczymy się poczucia rytmu i rozpoznawania dźwięków wydawanych przez poszczególne instrumenty.

Pobierz Rayman® Legends Beatbox za darmo  AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button