Move the Blocks – klockowa łamigłówka

Przyszedł czas na grę z kategorii logicznych. Macie ochotę na z pozoru prostą łamigłówkę, która dzięki 40 ciekawym poziomom, wprowadzi Was w świat łamigłówek i trudnych zadań pamięciowych? Oto Move the Blocks – układanie klocków w taki sposób, aby pokrywały się z ówcześnie pokazanym wzorem.

W Move the Blocks przesuwamy klocki – takie jest nasze główne zadanie. Robimy to jednak w pewien określony sposób. Na ekranie urządzenia ukazuje nam się wzór, jaki musimy ułożyć z dostępnych klocuszków. Utrudnieniem jest to, że ruchy są ograniczone, przez co musimy maksymalnie wysilić pamięć do odtworzenia najkrótszej drogi do wyjścia.

Gra nie należy do najlepiej stworzonych aplikacji na Androida – jest w niej sporo błędów – mamy jednak nadzieję, że za jakiś czas zostaną one poprawione i zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza. Jeżeli chodzi o szatę graficzną, apka prezentuje się całkiem nieźle – jednolite, delikatne kolory nie męczą wzroku i sprawiają, że gra się bardzo sympatycznie.

Do dyspozycji graczy oddano 40 leveli, które różnią się od siebie jedynie wzorem, jaki musimy ułożyć. Kolory, oraz tło nie ulegają zmianie, co jest jednocześnie plusem i minusem aplikacji. Niby monotonnie, a jednak spokojnie i bez ,,oczotrzepu”.

Pobierz Move the Blocks za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button