Earthworm Alchemy – wyhoduj najdłuższą dżdżownicę świata!

Po sukcesie Pou, Mou, Moy i innych, jestem pewna, że Earthworm Alchemy również zdobędzie swoje miejsce w sercach graczy z całego świata. Grę zaprojektowało studio Team Signal, twórcy takich produkcji jak Hyper Square, czy Castle Rider. Jedno jest pewne – niezależnie od tego, czy macie 5, 15, czy 45 lat, zakochacie się w rzeźbiącym dziury w ziemi, robaku :)

w

Wszystko zaczyna się od znalezienia małego, drewnianego pudełka. Po kilkukrotnym pacnięciu w jego ścianki, naszym oczom ukazuje się… coś w rodzaju patyka (przynajmniej takie ja odniosłam wrażenie). Jak się okazało chwilę później, głównym bohaterem gry jest dżdżownica. Naszym zadaniem jest sprawienie, by rosła jak szalona, przebijając się przez kolejne warstwy powłoki ziemskiej.

W tym celu musimy wykazać się zdolnościami manualnymi, zbierając różnego rodzaju pożywienia wirujące w powietrzu. Kiedy próg zostanie przekroczony, nasza podopieczna powiększy swoje gabaryty o kilka centymetrów, a jeżeli nam się wyjątkowo poszczęści i zdobędziemy bonusowe fanty – nawet o kilkadziesiąt.

ww

W zasadzie na tym mogłabym zakończyć, jednak nie daje mi spokoju jeszcze jedna rzecz, a mianowicie możliwość ubierania robaka, podawania mu specjalnych miksturek, odkrywania podziemnych, bardzo dziwnych części jego ciała, czy zdobywanie nowych wzorów ,,figury”.

Gra jest na tyle zabawna i wciągająca, że można w nią pykać dosłownie wszędzie. Jest śmieszna, czasami wręcz komiczna i nie wymaga od gracza zbyt wielkiego skupienia, więc jest świetną kandydatką na zarówno kibelkowe posiedzenia, jak i dwie godziny nudy podczas bezsennych nocy.

www

Earthworm Alchemy to nowość. Pojawiła się wczorajszym wieczorem zarówno w AppStore, jak i w Google Play, dzięki czemu posiadacze urządzeń z Androidem i iOS-em mogą ją pobrać już teraz za darmo na swoje urządzenia :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button