Demolition Master 3D – burz i niszcz

demolition3dCałkiem możliwe, że widzieliście w telewizji program, w którym to specjaliści dostają zadanie zburzenia budynków, które nie są już do niczego potrzebne lub po prostu zawadzają. Często położone są one w takim miejscu, że niestety trzeba je wyburzyć na przykład w taki sposób, by nie uszkodzić na przykład okolicznych zabytków. Potrzebna jest więc ogromna wiedza i doświadczenie.

Bardzo podobne zasady rządzą grą Demolition Master 3D. Naszym zadaniem również jest niszczenie w odpowiedni sposób przeróżnych konstrukcji za pomocą czterech typów ładunków wybuchowych. Tych siłę możemy także regulować podczas rozgrywki, czego nauczymy się w tutorialu. Ten zaczyna całą serię naszych przygód z różnymi budowlami.

Gra, jak sama nazwa wskazuje, wykonana jest w trzech wymiarach, co oznacza zdecydowanie więcej zabawy z podkładaniem ładunków wybuchowych, bo możemy je ustawiać na dowolnej stronie budowli.

Czeka na nas 110 zróżnicowanych poziomów, z których każdy jeden to osobna konstrukcja. W wielu z nich ruiny muszą upaść poniżej określonego poziomu lub zahaczyć o dane pole. Czasem zdarzy się także, że niszczona budowla nie może trafiać na przykład w określone elementy.

Gra się całkiem przyjemnie, lecz na małym wyświetlaczu umieszczanie bomb jest po prostu niewygodne, bo ciężko jest trafić w odpowiedni punkt.

Gra wygląda średnio i można było się postarać o trochę lepszy wygląd. Fizyka również nie należy do najlepszych, choć twórcy chwalą się jej realizmem. Mimo wszystko polubiłem tę grę.

7/10

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button