The Infinity Project 2 – czas na krwawą strzelaninę!

Myślę, że przy sobocie raczej większości z Was humory dopisują. Jeżeli jednak jest na sali ktoś, kto ma dzisiaj nieco gorsze samopoczucie i chciałby się na czymś dość szybko i skutecznie wyżyć – proponuję strzelankę o nazwie The Infinity Project 2, którą przedstawię bliżej w tym wpisie.

Akcja gry The Infinity Project 2 toczy się w dość odległej jak dla nas przyszłości. Wcielamy się w niej w dzielnego osobnika, który postanawia cofnąć się w czasie, by zmienić bieg wydarzeń na Ziemi, czyli nie dopuścić do zagłady ludzkości. Jak się domyślacie, skutek jego wyprawy zależy tylko i wyłącznie od naszych umiejętności strzeleckich.

W produkcji z tego wpisu dostępne są trzy tryby rozgrywki. W kampanii wybieramy jednego z ośmiu bohaterów, z których każdy posiada inne zdolności, i próbujemy przejść wszystkie misje przygotowane przez twórców gry. Survival to nic innego, jak zabawa w jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu. A multiplayer? W nim możemy rywalizować ze znajomymi za pomocą sieci.

Oprawa graficzna The Infinity Project 2 to naprawdę profesjonalna robota. Jak na grę mobilną – opisywana gra wygląda, według mnie, dość dobrze. Nieco gorzej jest ze sterowaniem. O ile poruszanie się za pomocą wirtualnej gałeczki nie sprawia większych problemów, to już nieuniknione są pomyłki po prawej stronie ekranu, gdzie mamy rozmieszczone blisko siebie klawisze akcji. Na szczęście, z tym także można dość szybko się na swój sposób uporać.

The Infinity Project 2 do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button