iOS 7 Lockscreen Parallax HD – iOS-owska blokada na Androidzie

Jeżeli znacie kogoś, kto korzysta z iOS-a 7 bądź też widzieliście możliwości tego systemu, być może zapragnęliście posiadania takiego samego ekranu blokady jak w urządzeniach Apple. Spokojnie, nie będę doradzał Wam kupowania iPhone’ów czy iPadów. Przedstawię Wam natomiast apkę iOS 7 Lockscreen Parallax HD, dzięki której będziecie mogli zamienić swoje „robocikowe” urządzenie w „jabłuszkowe”. Co Wy na to?

1

Ekran blokady z iOS 7 Lockscreen Parallax HD wygląda identycznie, jak ten oryginalny. Było to dla mnie sporą niespodzianką. Bo mimo że często powstają tego typu apki, zazwyczaj wprowadzają one pewne, swoje własne „udziwnienia”. Tutaj tak nie jest. Czy to plus, czy nie oceńcie sami. Dla mnie osobiście – tak.

Instalując opisywaną w tym wpisie aplikację, nasz ekran blokady będzie zawierał godzinę i charakterystyczny na dole napis „Slide to unlock”. Odblokowywanie odbywa się w taki sam sposób, co w najnowszym systemie operacyjnym Apple. Po prostu poprzez przeciągnięcie palca.

2

iOS 7 Lockscreen Parallax HD oferuje także dolny pasek narzędzi, który uruchamiamy poprzez przesunięcie palca z dołu do góry ekranu. W „skrótowcu” znaleźć można, między innymi, przycisk do aktywowania Wi-Fi, bluetootha, latarki i tak dalej. Możemy również tutaj zmienić głośność urządzenia czy jasność ekranu. Oczywiście, na ekranie blokady znalazło się też miejsce na przycisk do włączania aparatu, który jest naprawdę wygodnym narzędziem – nie tylko dla osób, które bardzo często korzystają z kamery w smartfonie.

iOS 7 Lockscreen Parallax HD do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button