That Frog Game – co dziś na obiad? Muchy!

Ludzie zajadają się kotletami schabowymi w panierce, pizzą, kurczakiem i wieloma, wieloma innymi pysznościami. Żaby mają nieco gorzej. Mimo że jednak jedzą tylko muchy, naprawdę nie mogą narzekać na nudę. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami, pobierając na swoje urządzenie grę o nazwie That Frog Game.

Główną bohaterką That Frog Game jest zielona żabka, która zgłodniała i postanowiła coś przekąsić. Jako gracze, musimy pomóc jej w dostarczeniu posiłku do żołądka. Robimy to, kierując w odpowiednią stronę jej lepki język wyłapujący muchy. Brzmi nudno? W teorii być może tak, ale w praktyce wcale takie nie jest. 

Do dyspozycji oddano we That Frog Game naprawdę pokaźną liczbę plansz do przejścia. Aby dostać się do kolejnego levelu, trzeba w poziomie go poprzedzającym zjeść odpowiednią ilość owadów. To proste nie jest, a przynajmniej nie w późniejszym czasie. Wokół żaby zaczynają bowiem pojawiać się nie tylko muchy, lecz także, na przykład, pszczoły, które – jak się domyślacie – nie są dobrym pomysłem na jedzenie. 

Mimo że opisywana gra nie jest graficznym szczytem dzisiejszych możliwości, wygląda bardzo schludnie i niezwykle barwnie. Jeżeli zatem – podobnie jak ja – należycie do fanów bajkowych opraw graficznych, na pewno That Frog Game przypadnie Wam do gustu pod względem wizualnym.

Produkcja z tego wpisu kosztuje w Marketplace nieco ponad trzy złote. Uważam jednak, że warto ją pobrać, gdyż potrafi zabić nudę przez naprawdę długi czas.

That Frog Game do pobrania za 3,49 PLN w Marketplace

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button