Call of Duty: Strike Team – popularna strzelanka w wersji mobilnej

Każdy, kto choć przez krótki okres czasu grał w strzelanki, dobrze zna tytuł Call of Duty. Popularny FPS studia Activision do niedawna dostępny był tylko na tradycyjnych platformach. Teraz pojawił się także w wersji mobilnej. Niestety, nie jest tani – fanom serii nie powinno to jednak w ogóle przeszkadzać.

Akcja gry Call of Duty: Strike Team toczy się w roku 2020, czyli w niedalekiej dla nas przyszłości. Wcielamy się w niej w żołnierza jednostek specjalnych i walczymy z nieznanym wrogiem, który chce zapanować nad największymi mocarstwami na naszej planecie. Choć seria Call of Duty osobiście kojarzy mi się bardziej z wojennymi czasami, jej futurystyczna odsłona naprawdę przypadła mi do gustu.

Ludzie z Activison przygotowali w najnowszym, mobilnym COD-ie dwa tryby gry: Kampanię i Survival. W tym pierwszym nasze zadanie polega na przechodzeniu poszczególnych misji, aż do momentu ukończenia całej gry. Wszystko to – oczywiście – w singlu, a nie multiplayerze. Jak sama nazwa na to wskazuje, w Survivalu musimy zabijać tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie. Swoimi wynikami możemy chwalić się znajomym i wszystkim innym, którzy mają Call of Duty: Strike Team.

Pod względem graficznym, mobilny COD może zaliczany być do jednej z lepszych gier tego typu. Wirtualny świat wygląda dość realistycznie, a dźwięki pozwalają wczuć się w klimat produkcji. Do tego warto jeszcze wspomnieć o dużej ilości broni, jaka została dla nas przygotowana – to wszystko sprawia, że Call of Duty: Strike Team warty jest wydania nawet tych dwudziestu kilku złotych.

Call of Duty: Strike Team do pobrania za 21,32 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button