Move: The Brain Shifting Puzzle – logiczna

unnamed3ZVDII5OTym razem przed nami produkcja Nitako Brain Puzzles o nazwie Move: A Brain Shifting Puzzle. Jak można się łatwo domyśleć – jest to gra logiczna z elementami układania czy też przesuwania.

W grze poruszamy kołami. Wszystkie one poruszają się jednocześnie w tym samym kierunku do chwili, w której nie zostaną przez coś zablokowane – przez inne koło lub po prostu przez blok. Aby rozwiązać dany poziom musimy po prostu przesunąć wszystkie koła w wymagane pola, które przyporządkowane są kolorami unnamedJHFN03X4do naszych elementów.

Zaczynamy od prostych, jednokolorowych planszy z trzema kropkami i rozmiarem 3×3 by skończyć na 5×5 i 5 kolorami. Niestety okazuje się, że późniejsze poziomy trzeba dokupić. Pierwsze 300 jest darmowych. Kolejne paczki po 100 w cenie 0,99$, a tych jest dokładnie jeszcze 9. W grze dostępne są także podpowiedzi i tu ceny; 10 podpowiedzi 0,99$, 110 – 9,99$, 625 – 49,99$, 1500 – 99,99$. Nie wymaga to żadnego komentarza.

Gra wygląda i działa całkiem przyjemnie. Rozgrywkę uprzyjemniają dźwięki przesuwania – za każdym razem o innej wysokości, co sprawia, że uda się czasem zagrać jakąś melodyjkę. Istnieje także tryb dla osób, które nie rozróżniają kolorów, gdzie prócz kolorów na kropce mamy także cyfrę.

Ocena 8/10 lecz tylko za darmowe poziomy. Niestety byłoby wyżej gdyby nie absurdalne ceny podpowiedzi i podobne za kolejne poziomy.
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button