AndroidDarmoweGry na Androida

Stunt Truck Racing – szaleństwo chwiejnym pojazdem

Jeśli mieliście w ostatnim czasie okazję pojeździć samochodem po naszych polskich drogach, nie muszę mówić Wam jak niebezpieczne są zimą. Dla tych, co – w przeciwieństwie do większości – lubią, gdy ich pojazd nie zawsze robi to,co powinien przygotowano grę o nazwie Stunt Truck Racing.

stuck

Stunt Truck Racing wcielamy się w postać ubranego w kask tajemniczego osobnika, który siedzi za kierownicą dziwnie wyglądającego, trochę jakby rozklekotanego, pojazdu. Naszym celem jest dotrzeć do końca planszy, nie zaliczając żadnej „gleby”. Musimy przy tym zwrócić uwagę także na czas, bowiem jeśli przekroczymy dany nam limit nie będziemy mogli kontynuować swojego zadania i wszystko trzeba będzie zaczynać od początku.

Zrealizowanie celu powierzonego nam w grze utrudnia  bez dwóch zdań sterowanie, które ogranicza się do wykorzystania dwóch wirtualnych pedałów. Nie bez znaczenia jest także konstrukcja plansz przygotowanych przez autorów, które – w porównaniu z naszymi polskimi drogami – są jeszcze bardziej kręte i pełne niebezpieczeństw. Niemożliwe? A jednak!

stuck1

W trakcie naszej motoryzacyjnej przejażdżki w Stunt Truck Racing przychodzi nam zbierać wirtualne monety? Wszytko po to, by móc w późniejszym czasie ulepszać nasz pojazd albo kupić sobie nowy. Przyznam się, że możliwości jak na tego typu nieskomplikowaną grę jest sporo. Na pewno więc nudzić się nie będziecie.

Grafika zastosowana w Stunt Truck Racing wygląda całkiem przyjemnie. Nie powiem, że niczego bym w niej nie poprawił. Uważam jednak, że nie razi przesadnie niedoskonałością, aby czepianie się było usprawiedliwione.

Pobierz Stunt Truck Racing za darmo w Google Play

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Fajna

Samochodówka idealna na pięciominutowe sesje w łazience. Polecam przede wszystkim ze względu na miłą dla oka grafikę i sporo możliwości kombinowania z wirtualnymi pojazdami.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close