Geometry Dash Meltdown – takie zręcznościówki lubimy!

Brakuje na Waszym smartfonie ciekawej zręcznościówki? Jeżeli posiadacie sprzęty z Androidem, albo iOS-em, koniecznie zaopatrzcie się w darmową produkcję o nazwie Geometry Dash Meltdown. Gra z tego wpisu nie tyko zajmie Wam czas podczas nudnych wykładów, albo przyczyni się do ulepszenia działania palców u dłoni :)

W zabawie mamy do wyboru trzy epizody, przy czym w każdym możemy wybrać tryb praktyki, bądź już prawdziwe podejście do zadania. Początkującym zdecydowanie proponuję praktykę. Skakanie przy pomocy pojedynczego pacnięcia w ekran może się wydawać proste, ale jak dochodzą do tego dynamiczne dźwięki, neonowa grafika i przeszkody, robi się naprawdę trudno.

Każdą z plansz przechodzimy na określoną ilość wartości procentowych. Oczywiście dążymy do tego, by osiągnąć 100%. O ile w trybie praktyki mamy punkty zapisu, czyli tak zwane checkpointy, o tyle w pójściu na żywioł już się z tym nie spotkamy.

Mnie najbardziej przypadła do gustu pierwsza plansza. Pewnie jest to związane ze ścieżką dźwiękową, która prawie zawsze pokrywa się z dotykiem ekranu i przełożeniem na mocniejsze tony.

Jeśli chcecie się dobrze bawić, pobierajcie. Może nie spędzicie w apce kilku godzin z rzędu, ale z pewnością będziecie mieć pod ręką coś zdecydowanie godnego uwagi :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button