Jump Birdy Jump – kurczaczek na trampolinie

Jump Birdy Jump to bardzo przyjemna gra zręcznościowa, w której staramy się połączyć dwa zagubione kurczaczki. Dużym plusem gry jest fakt, że dostępna jest w języku polskim. Poza polską wersją językową zauważymy zupełny brak mikropłatności, dzięki czemu spokojnie możemy przekazać aplikację dzieciom.

Warto też wiedzieć, że gra podzielona jest na 7 stref. W każdej z nich znajdziemy 10 leveli, za które maksymalnie możemy uzyskać 30 gwiazdek. By dostać się do kolejnej strefy należy otrzymać określoną ilość fantów. Sterowanie w grze jest bardzo proste, bo kojarzy nam się z Angry Birdsami – kurczak podskakuje na sznurkach, a my wyznaczamy trajektorię jego lotu przy pomocy ,,naciągania” ekranu.

Wśród przeszkód w grze od Ovogame spotkamy kolce, ruchome, bambusowe palety, oraz inne. Jednorazowe zderzenie z nimi skutkuje natychmiastową śmiercią, ale nie ma się co martwić – to tylko chwilowe unicestwienie – automatycznie powracamy do poprzedniej pozycji i na nowo możemy podchodzić do zabawy.

Podczas gry zbieramy gwiazdki. W jednym poziomie jest ich maksymalnie 3. Nie jest prosto złapać wszystkie, jednak warto się o to postarać. W ten sposób nie pokonując wszystkich leveli możemy przejść do następnej strefy.

Pod względem graficznym aplikacja prezentuje się bardzo fajnie. Miło się na nią patrzy i jej słucha. Polecam dość szybkie podjęcie decyzji ze względu na ograniczony czas promocji. Obecnie można pobrać grę za friko.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button